7 Days to Die už za měsíc

Autor: chaosteoryczPublikováno: 28.5.2016, 14:02

Publikováno: 28.5.2016, 14:02

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2048 článků

Kdo před lety očekával, že masové šíření zombíků napříč všemi herními žánry nebude mít dlouhé trvání, byl na velkém omylu. Nemrtvé, hnijící kreatury jsou stále populární a co nevidět se nám do cesty postaví v dlouho očekávané novince 7 Days to Die. Ta už více než dva roky sídlí v předběžném přístupu na Steamu, kde se o ni důkladně stará tvůrčí celek The Fun Pimps. Že je jejich péče příkladná, dokazují časté aktualizace a velmi dobré hodnocení od hráčů.

Ale zpět ke konzolové verzi, kterou si na bedra vzaly Telltale Games. Boj o přežití z vlastního pohledu, kombinující otevřený svět, souboje, craftování a RPG prvky vyjde příští měsíc. Digitální verzi z obchodu Xbox Store bude možné stáhnout již 28. června, zatímco na fyzickou kopii si počkáte do 1. července. Konzolové 7 Days to Die nabídne navíc několik módů, mezi kterými nebude chybět ani lokální split screen a dodatečný obsah, jenž bude teprve odhalen. Bonusem pro předobjednávky je pak 5 hratelných postav ze série The Walking Dead.

Jestli nad nesmlouvavým bojem o přežití přemýšlíte, ale nevíte co přesně čekat, doporučujeme zhlédnout krátký rozhovor s vývojáři. Nejenom, že uvidíte záběry z hraní, ale zjistíte, proč je důležité věnovat velkou pozornost inventáři a bytelnému úkrytu. Přeci jen, hra se nadarmo nejmenuje 7 Days to Die.

22. 06. 2018 • chaosteorycz0

Killing Floor 2 a 7 Days to Die na víkend zdarma

Obě hry jsou hratelné od dnešního dne po celý víkend. Jediné, co k čerpání výhody potřebujete, je aktivní Zlaté členství služby Xbox Live. Titul 7 Days to Die z produkce Telltale můžete najít i v nabídce slev pro tento týden. Zvýhodněnou cenu můžete využít v případě, že vás kombinace otevřeného světa, survivalu a budovatelské hry chytne u srdce. Principem je šest dní vylepšovat příbytek tak, aby sedmý den vydržel nápor nemrtvých. Na pomoc si...

»
03. 07. 2016 • Josef Brožek1

Recenze: 7 Days to Die

Objevuj, stav, buduj, vytvářej, spolupracuj a dokončuj, zlepšuj, vol si, útoč, přežívej, nič, sbírej, plň úkoly, jezdi, farmař a lov. Přijde vám, že snad mluvíme o Minecraftu? Nejste zas tak úplně vedle. 7 Days to Die se totiž svou inspirací chlubí bez výčitek, ovšem je hrou oproti Minecraftu o něco dospělejší. Ne lepší s více možnostmi, přece jen Minecraft je na trhu už dlouho, ale dospělejší. Minecraft máme rádi, ne že...

»