7 Days to Die už za měsíc

Autor: chaosteoryczPublikováno: 28.5.2016, 14:02

Publikováno: 28.5.2016, 14:02

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2224 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Kdo před lety očekával, že masové šíření zombíků napříč všemi herními žánry nebude mít dlouhé trvání, byl na velkém omylu. Nemrtvé, hnijící kreatury jsou stále populární a co nevidět se nám do cesty postaví v dlouho očekávané novince 7 Days to Die. Ta už více než dva roky sídlí v předběžném přístupu na Steamu, kde se o ni důkladně stará tvůrčí celek The Fun Pimps. Že je jejich péče příkladná, dokazují časté aktualizace a velmi dobré hodnocení od hráčů.

Ale zpět ke konzolové verzi, kterou si na bedra vzaly Telltale Games. Boj o přežití z vlastního pohledu, kombinující otevřený svět, souboje, craftování a RPG prvky vyjde příští měsíc. Digitální verzi z obchodu Xbox Store bude možné stáhnout již 28. června, zatímco na fyzickou kopii si počkáte do 1. července. Konzolové 7 Days to Die nabídne navíc několik módů, mezi kterými nebude chybět ani lokální split screen a dodatečný obsah, jenž bude teprve odhalen. Bonusem pro předobjednávky je pak 5 hratelných postav ze série The Walking Dead.

Jestli nad nesmlouvavým bojem o přežití přemýšlíte, ale nevíte co přesně čekat, doporučujeme zhlédnout krátký rozhovor s vývojáři. Nejenom, že uvidíte záběry z hraní, ale zjistíte, proč je důležité věnovat velkou pozornost inventáři a bytelnému úkrytu. Přeci jen, hra se nadarmo nejmenuje 7 Days to Die.

22. 06. 2018 • chaosteorycz0

Killing Floor 2 a 7 Days to Die na víkend zdarma

Obě hry jsou hratelné od dnešního dne po celý víkend. Jediné, co k čerpání výhody potřebujete, je aktivní Zlaté členství služby Xbox Live. Titul 7 Days to Die z produkce Telltale můžete najít i v nabídce slev pro tento týden. Zvýhodněnou cenu můžete využít v případě, že vás kombinace otevřeného světa, survivalu a budovatelské hry chytne u srdce. Principem je šest dní vylepšovat příbytek tak, aby sedmý den vydržel nápor nemrtvých. Na pomoc si...

»
03. 07. 2016 • Josef Brožek1

Recenze: 7 Days to Die

Objevuj, stav, buduj, vytvářej, spolupracuj a dokončuj, zlepšuj, vol si, útoč, přežívej, nič, sbírej, plň úkoly, jezdi, farmař a lov. Přijde vám, že snad mluvíme o Minecraftu? Nejste zas tak úplně vedle. 7 Days to Die se totiž svou inspirací chlubí bez výčitek, ovšem je hrou oproti Minecraftu o něco dospělejší. Ne lepší s více možnostmi, přece jen Minecraft je na trhu už dlouho, ale dospělejší. Minecraft máme rádi, ne že...

»