17.10.2019 • Lukáš Urban0

Logická plošinovka Weakless dostala datum vydání

Nejen náš svět je v neustálém ohrožení. I jeden vzdálený, který obývají dřevěné postavičky, stojí před záhubou. Jeho energie se pozvolna ztrácí a bohatý les pomalu upadá do temnoty. Podivuhodní obyvatelé ovšem mají strach vyjít za hranice zmenšujícího se bezpečí. A tak se na záchranou misi vydává slepý a hluchý. Svěřit vlastní osud dvěma handicapovaným hrdinům možná není nejlepší nápad, ale jsou jedinou nadějí. Nezávislý titul vyvíjí polské studio ARP Games….

»
17.10.2019 • p.a.c.o1

Hrdinové a padouši do Gears 5

Celá řada z vás jistě již stihla pokořit příběh nových Gears 5 a vydala se na cestu multiplayeru. Dnes do něj dorazily nové postavy v rámci balíčku Operation 1, která vývojáři rozdělili na hrdiny a darebáky. Za ty kladné se nám představí dvojice COG Gears a DeeBee, záporáky pak bude reprezentovat Warden a General RAAM. Možnosti jak se k nim dostat je buď hraní hry a nebo zakoupením za 500…

»
17.10.2019 • tonyskate0

The Division 2 a dvojice strategií na víkend zdarma

Herní sezóna je přes podzim samozřejmě dosti nabitá, nicméně tento týden je takový volnější a vychází spíše menší tituly, tedy když pomineme nové květiny se zombíky a herní dobrodružství šavlozubé veverky z Doby ledové. Je tak ideální doba na další víkend Free Play Days pro členy Xbox Live Gold.

»
16.10.2019 • Lukáš Urban0

Nový update pro Sea of Thieves si hraje s barvami

Být rozmanitý je v módě a čím pestřejší paletu barev zvolíte, tím spíše upoutáte pozornost dychtivých hráčů. A tak přestože se blíží svátek duchů, Sea of Thieves velí vytáhnout vodovky a barevné žárovky. Tedy plameny. Nový obsah má jméno Fort of the Damned, čímž přesně vystihuje, oč jde. Ztracené duše ovládly pevnost Old Boot a udělaly si na ni základnu. Problémem není opevněný ostrov najít, ale poslat nemrtvé tam, kam patří.

»
16.10.2019 • Lukáš Urban0

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 se odkládá

Hrdost se ve vývojářských kruzích příliš nenosí, a tak je většinou jedno, v jakém stavu titul vyjde. Ti lepší ho brzy opraví, ti horší to okecají a jdou dál. Hardsuit Labs ovšem nechtějí být ani jednou variantou, a proto projekt Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 raději odloží. Samozřejmě s požehnáním vydavatelství Paradox Interactive, které se proslavilo budovatelskými sériemi. Za všechny jmenujme Cities: Skylines, která najdete v předplatném Xbox Game Pass.

»
16.10.2019 • tonyskate3

UPDATE: Na konci října opustí Xbox Game Pass 6 her

Už dříve jsme se dozvěděli, že koncem října nás opustí čtyři hororové tituly, a to >observer_, Resident Evil 5, Dead Island: Riptide Definitive Edition a SINNER: Sacrifice for Redemption. Teď tyto tituly doplňují dalších 6 her, se kterými se budou muset předplatitelé Xbox Game Pass 31. října rozloučit. A řekli bychom, že tentokrát to budou znatelnější ztráty…

»
16.10.2019 • p.a.c.o0

League of Legends míří na konzole

Legendární záležitost a esportová hra League of Legends se v průběhu příštího roku podívá také na konzole. Nepůjde však o port PC verze, ale o novou hru vytvořenou od základu. Ponese název League of Legends: Wild Rift a přinese nám ony známé bitvy hrdinů pět proti pěti, kde jde nejen o schopnosti samotného hrdiny, ale zejména o týmovou taktiku. Hra by měla být ve všech směrech uzpůsobena pro konzole, takže nás čekají…

»
16.10.2019 • p.a.c.o0

Kytky a zombíci v launch traileru

Určitě si již chystáte plány na víkend a je dost možné, že vzhledem k aktuálnímu počasí někdo ještě půjde doladit poslední detaily na zahrádku. Jenom pozor, aby se na vás květiny a další zelené věci nevrhly, protože v sousedství se objevili zombíci a kytky si to s nimi chtějí vyříkat. Tohle asi nebude situace ze skutečného života, ale rozhodně půjde o realitu hry Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville, k jejímuž…

»

Nejčtenější články

16.10.2019 • CryLineT0

Pořiďte si pěkné momentky ze hry Control

Studio Remedy horlivě pracuje na režimu Expedition. Ten podle posledních informací přinese časově omezené výzvy, které se budou skládat z několika částí. Pokud je Jesse stihne, čeká ji speciální odměna. V opačném případě musí zkusit štěstí v jiné. To je ale hudba budoucnosti. Tato aktualizace dorazí v okruhu Vánoc, jak se vývojáři svěřili před vydáním aktuálního updatu.

»
16.10.2019 • tonyskate0

Prvních 30 minut z The Outer Worlds

Začátkem týdne jsme psali, že předobjednávající už mohou začít stahovat očekávanou sci-fi RPG The Outer Worlds. Totéž platí i pro předplatitele Xbox Game Pass, a to zejména díky loňské akvizici studia Obsidian Entertainment. Vydání je pak v plánu na příští pátek, tedy 25. října. Od půlnoci zmíněného dne už bude možné hru spustit, takže si ji můžete dopředu stáhnout a pak se dát do hraní.

»
16.10.2019 • tonyskate1

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Square Enix oznámila, že už 5. listopadu vydá Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Jak správně předpokládáte, součástí bude loňská dobrodružná akce se sličnou Larou Croft a taktéž všech sedm balíčků, kterých jsme se postupně dočkali po vydání hry. Získáte tak navíc všechny dodatečné zbraně, obleky a především hrobky, které můžete hrát i v kooperaci. Pokud patříte mezi majitele permanentky Season Pass, vaše hra se automaticky zdarma aktualizuje na vylepšenou edici. Jestli vlastníte pouze tradiční edici či jste Shadow of the Tomb Raider hráli skrze předplatné Xbox Game Pass, bude možné si zakoupit upgrade na tuto edici, který nahradí Season Pass.

»
15.10.2019 • Lukáš Urban0

Modrý rychlík zavítá do Super Monkey Ball: Banana Blitz HD

Na konci měsíce vyjde modernizovaná podoba hry Super Monkey Ball: Banana Blitz. Titul, který byl kdysi výsadou jen Nintenda, sází na trojrozměrnou logickou plošinovku, kde nakláněním cesty dostáváte opičáky do cíle. Jednoduchý princip musel být přizpůsoben klasickým herním ovladačům a když v tom tvůrci už byli, připravili si pár ukrytých postav. Jednou z nich je ježek Sonic, ke kterému patří jeho typický level design a sbírání kroužků. Jak se modrému sprinterovi vede v banánovém světě, uvidíte v novém gameplay videu. 

»
15.10.2019 • Lukáš Urban0

Zombie Army 4: Dead War dostala únorové datum

Akční série, kterou Rebellion odtrhnul od značky Sniper Elite, se těší na brzké pokračování. Opět se v něm jako voják s přesnou muškou postavíme nemrtvým protivníkům, kteří tentokrát okupují léta páně 1946. Páchnoucí potížisté s novým dílem dostali nevídané posily a nemyslíme jen obrovité hromotluky, ale také parádní tank. A pěkně se nám roztáhli po kusu Evropy, neboť se neštítí okupovat území od Benátek až po Chorvatsko. S novým videem bylo upřesněno také datum vydání, které je pro Zombie Army 4: Dead War 4. února.

»
15.10.2019 • tonyskate2

Fortnite vstupuje do druhé kapitoly s novou mapou i funkcemi

Od nedělního večera se fanatici i hráči Fortnite mohli akorát koukat do černé díry. Nejednalo se o konec, který by si možná řada rodičů přála, ale o promyšlený marketingový tah od Epic Games, který teď dostává svou odpověď. Jak už prozradily dřívější úniky, fenomén Fortnite vstoupil do druhé kapitoly. Čekají vás tak velké změny včetně nové mapy a řady různých funkcí. A proč byla černá díra tak dobrý nápad? Jednak se o hře začalo psát snad více než kdy jindy a pak mohli Epic Games naprosto v klidu napříč všemi platformami připravit tuto rozsáhlou aktualizaci, kterou již můžete stahovat na Xbox One. Samozřejmě se mohou vyskytnout mírné komplikace, ale teď si shrňme, co všechno nového nás čeká.

»
15.10.2019 • waggon7

Xbox Weeks Deals – 15.10. až 22.10.2019

Jakmile má výprodej Ubisoft, je seznam her dlouhý. Pravda, jakmile odečteme všechny Ultimate a Gold edice, tak se seznam ztenčí, ale i tak je toho hodně. A do toho ještě i Warner Bros mají výprodej a samozřejmě klasický týdenní výprodej. Shrnuto a podtrženo her je opět hodně, tak limitujícím faktorem bude pouze finanční stav konta.

A ani tentokrát nevynecháme zmínku o tom, že stále je tu možnost mít “3 roky GP za pouhých 26Kč“.

Xbox ONE

A Way Out
ACA NEOGEO BASEBALL STARS 2
ACA NEOGEO SAMURAI SHODOWN IV
ACA NEOGEO SENGOKU
Assassin’s Creed Antiquity Pack
Assassin’s Creed Chronicles: China
Assassin’s Creed Chronicles: India
Assassin’s Creed Chronicles: Russia
Assassin’s Creed Chronicles: Trilogy
Assassin’s Creed III Remastered
Assassin’s Creed IV Black Flag
Assassin’s Creed IV Black Flag – Freedom Cry
Assassin’s Creed IV Black Flag – Illustrious Pirates Pack
Assassin’s Creed IV Black Flag – Season Pass
Assassin’s Creed Legendary Collection
Assassin’s Creed Odyssey
Assassin’s Creed Odyssey – Deluxe Edition
Assassin’s Creed Odyssey – Gold Edition
Assassin’s Creed Odyssey – Legacy Of The First Blade
Assassin’s Creed Odyssey – Season Pass
Assassin’s Creed Odyssey – The Fate Of Atlantis
Assassin’s Creed Odyssey – Ultimate Edition
Assassin’s Creed Origins
Assassin’s Creed Origins – Deluxe Edition
Assassin’s Creed Origins – Deluxe Pack
Assassin’s Creed Origins – Gold Edition
Assassin’s Creed Origins – Season Pass
Assassin’s Creed Origins – The Curse Of The Pharaohs
Assassin’s Creed Origins – The Hidden Ones
Assassin’s Creed Rogue Remastered
Assassin’s Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate – Gold Edition
Assassin’s Creed Syndicate – Jack The Ripper
Assassin’s Creed Syndicate – Season Pass
Assassin’s Creed Syndicate – Steampunk Pack
Assassin’s Creed Syndicate – Streets Of London Pack
Assassin’s Creed Syndicate – The Last Maharaja Missions Pack
Assassin’s Creed Syndicate – Victorian Legends Pack
Assassin’s Creed The Ezio Collection
Assassin’s Creed Triple Pack: Black Flag, Unity, Syndicate
Assassin’s Creed Unity
Assassin’s Creed Unity – Secrets Of The Revolution
Batman: Arkham Collection/ součást Xbox Game Pass
Batman: Arkham Knight/ součást Xbox Game Pass
Batman: Arkham Knight Premium Edition
Batman: Arkham Knight Season Pass
Batman: Return to Arkham/ součást Xbox Game Pass
Battlefield V Deluxe Edition
Big Buck Hunter Arcade
Bloody Shooters Bundle
BUNDLE – Unbox: Newbie’s Adventure and Sublevel Zero: Redux
Carnival Games
Cars 3: Driven to Win
Digerati Nerdook Bundle Vol.1
Earthlock
Elex
Far Cry 3 Classic Edition
Far Cry 4
Far Cry 4 + Far Cry Primal Bundle
Far Cry 4 Valley Of The Yetis
Far Cry 4 – Escape From Durgesh Prison
Far Cry 4 – Gold Edition
Far Cry 4 – Hurk Deluxe Pack
Far Cry 4 – Season Pass
Far Cry 5
Far Cry 5 + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle
Far Cry 5 Gold Edition
Far Cry 5 Gold Edition + Far Cry New Dawn Deluxe Edition Bundle
Far Cry 5 – Dead Living Zombies
Far Cry 5 – Hours Of Darkness
Far Cry 5 – Lost On Mars
Far Cry 5 – Season Pass
Far Cry Insanity Bundle
Far Cry New Dawn
Far Cry New Dawn Deluxe Edition
Far Cry Primal
Far Cry Primal – Apex Edition
Far Cry Primal – Wenja Pack
Farming Simulator 17/ součást Xbox Game Pass
Farming Simulator 17 – Big Bud Pack
Farming Simulator 17 – Platinum Edition
Farming Simulator 17 – Platinum Expansion
Farming Simulator 17 – Premium Edition
Farming Simulator 17 – Season Pass
Forsaken Remastered
Gnomes Garden 3 in 1
Hammerwatch
Hitman 2
Hitman 2 – Gold Edition
Hitman HD Enhanced Collection
Hunt: Showdown
Injustice 2
Injustice 2 – Legendary Edition
Jagged Alliance: Rage!
Just Cause 4 – Digital Deluxe Edition
Just Cause 4 – Expansion Pass
Just Cause 4 – Gold Edition
Just Cause 4 – Standard Edition/ součást Xbox Game Pass
Kingdom Treasury Collection
Kingdom Two Crowns/ součást Xbox Game Pass
Kingdom: New Lands
Late Shift
LEGO Batman 3: Beyond Gotham/ součást Xbox Game Pass
LEGO Batman 3: Beyond Gotham Deluxe Edition
LEGO Batman 3: Season Pass
LEGO City Undercover/ součást Xbox Game Pass
LEGO DC Super-Villains
LEGO Harry Potter Collection
LEGO Jurassic World
LEGO Marvel Collection
LEGO Marvel Super Heroes 2
LEGO Marvel’s Avengers
LEGO Star Wars: The Force Awakens
LEGO The Incredibles
LEGO Worlds/ součást Xbox Game Pass
Mad Max
Madden NFL 20
Madden NFL 20: Superstar Edition
Madden NFL 20: Ultimate Superstar Edition
Middle-earth: Shadow of Mordor – Game of the Year Edition
Middle-earth: Shadow of War/ součást Xbox Game Pass
Middle-earth: Shadow of War Definitive Edition
Middle-earth: Shadow of War Story Expansion Pass
Middle-earth: Shadow of War – Expansion Pass
Middle-earth: Shadow of War – Outlaw Tribe Nemesis Expansion
Middle-earth: Shadow of War – Slaughter Tribe Nemesis Expansion
Middle-earth: Shadow of War – The Blade of Galadriel Story Expansion
Middle-earth: Shadow of War – The Desolation of Mordor Story Expansion
Mitsurugi Kamui Hikae
Mortal Kombat 11
Mortal Kombat 11 Kombat Pack
Mortal Kombat 11 Premium Edition
Mortal Kombat XL
MXGP 2019 – The Official Motocross Videogame
NHL 20
NHL 20 Deluxe Edition
NHL 20 Ultimate Edition
Oceanhorn – Monster of Uncharted Seas
Pillars of Eternity: Complete Edition
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2: Special Edition
Red Dead Redemption 2: Ultimate Edition
Riftstar Raiders
Scribblenauts Mega Pack
Scribblenauts Showdown
Sine Mora EX
State of Anarchy: Master of Mayhem
Surviving Mars/ součást Xbox Game Pass
Surviving Mars – Digital Deluxe Edition
Surviving Mars – First Colony Edition
Tango Fiesta
The Golf Club 2019 Featuring PGA Tour
The LEGO Movie 2 Videogame
The LEGO Movie Videogame
The LEGO NINJAGO Movie Video Game
The Path Of Motus
Titanfall 2 Ultimate Edition
Transcripted
Valentino Rossi The Game
Warhammer: Chaosbane
Warhammer: Chaosbane Deluxe Edition
Warhammer: Chaosbane Magnus Edition

 

Xbox ONE (zpětná kompatibilita) + Xbox 360

Assassin’s Creed – 79Kč
Assassin’s Creed Brotherhood – 49Kč
Assassin’s Creed Brotherhood – The Da Vinci Disappearance DLC – 119Kč
Assassin’s Creed III – 99Kč
Assassin’s Creed III Season Pass – 237Kč
Assassin’s Creed III The Betrayal – 78Kč
Assassin’s Creed III The Infamy – 78Kč
Assassin’s Creed III The Redemption – 63Kč
Assassin’s Creed III – The Hidden Secrets Pack – 39Kč
Assassin’s Creed III: The Battle Hardened Pack – 78Kč
Assassin’s Creed IV Black Flag – 159Kč
Assassin’s Creed IV Season Pass – 161Kč
Assassin’s Creed Liberation HD – 159Kč
Assassin’s Creed Revelations — The Lost Archive – 59Kč
Far Cry 3 – 159Kč
Far Cry 3 Blood Dragon– 107Kč
Far Cry 3: Deluxe Bundle DLC – 119Kč
LEGO Batman 2: DC Super Heroes – 149Kč
Sid Meier’s Civilization Revolution – 149Kč

 

Xbox 360

ArcaniA – 44Kč
Far Cry 4 – 199Kč
FAR CRY 4 Escape from Durgesh Prison – 79Kč
Far Cry 4 Hurk Deluxe Pack – 59Kč
Far Cry 4 Season Pass – 179Kč
FAR CRY 4 – Valley of the Yetis – 119Kč
Far Cry Classic – 79Kč
MotoGP15 – 89Kč
Orc Attack: Flatulent Rebellion – 71Kč
RIDE – 119Kč
Rocket Riot – 35Kč

 

A tradiční otázka: koupili jste něco?

 

 

»
15.10.2019 • tonyskate4

Včely i snipeři v češtině na Xbox One

Společnosti Comgad a Playman, jež letos spojili své síly, oznámily, že jejich dva podzimní tituly vyjdou v češtině.

Prvním z nich je Bee Simulator, který vyjde 14. listopadu. Nenechejte se názvem odradit, protože se nebude jednat o simulátor v tradičním slova smyslu, ale spíše o rodinné dobrodružství. Hra je zasazena do newyorského Central Parku, kde vás bude čekat nejen sběr pylu, včelí závody či odrážení nebezpečných vos, ale příběhový režim s misemi a úkoly, v němž rozhodnete o osudu svého úlu, jeho královny i kamarádů. Hra nabídne otevřený svět s pestrými lokacemi včetně zoo či zábavného parku, režim kooperace i rozdělenou obrazovku a důraz na ochranu včel a životního prostředí. Poslední bod není sice vyloženě herní prvek, ale díky českým titulkům se určitě dozvíme leccos zajímavého.

»

Poslední videa