Adventura My Brother Rabbit ještě tento měsíc

Autor: tonyskatePublikováno: 7.9.2018, 7:04

Publikováno: 7.9.2018, 7:04

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4450 článků

Polští tvůrci Artifex Mundi si tento měsíc odpočinou od hledaček a naservírují nám jednu tradiční adventuru. My Brother Rabbit vypráví příběh rodinky, jejichž dcera onemocní. Rodiče se vydávají zajistit léčbu, kterou potřebuje. Je zde ale ještě odhodlaný starší bráška, který chce s pomocí představivosti dosáhnout vyléčení sestřičky. Venkovní svět skrývá drsnou realitu a tak si hodné děti vytvoří snový fantastický svět, v němž si mohou hrát, a přitom jim nehrozí žádné nebezpečí. Vydají se napříč pěti různými zeměmi a potkají skutečně nevídané bytosti a věci, ať už to bude robolos, obrovské houby či vznášející se baobaby.

Tato roztomilá adventurka teď dostala své datum vydání, jež je stanoveno na 21. září, kdy hra zamíří i na Xbox One.

20. 09. 2018 • tonyskate1

RECENZE: My Brother Rabbit

Adventur není nikdy dost. Tohoto hesla se držíme už řadu let. Přesto se ale stále méně vyskytují tradiční point-and-click adventury a nahrazují je jejich akčnější či logičtější variance. My Brother Rabbit z obrázků působí jako point-and-click záležitost, ovšem jedná se jen o chytrý kabátek, pod kterým se skrývá klasická hledačka.

»
27. 06. 2018 • p.a.c.o1

My Brother Rabbit vyjde na podzim

Polští Artifex Mundi si odskočili od „svého“ žánru hledání předmětů a přinesou nám velice hezky vypadající adventuru My Brother Rabbit. Příběh bude plný emocí, jelikož v králičí rodince ochořela dcerka. Rodiče se proto vydávají na cestu, aby sehnali to, co potřebuje. Pozadu nechce zůstat ani její starší bratr, který na celou věc jde jinak a používá sílu představivosti, aby pomohl jak rodičům tak svojí sestře. Při prozkoumávání světa budeme řešit hádanky...

»