Agent 47 hlásí návrat

Autor: chaosteoryczPublikováno: 7.6.2018, 20:28

Publikováno: 7.6.2018, 20:28

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1532 článků

Jestli už máte na podzim rozplánované hraní, možná budete nuceni dělat drobné změny. Alespoň, pokud jste fanoušci nepolapitelného plešouna s čárovým kódem. Warner Bros. a IO Interactive dnes oznámili hru Hitman 2, kterou pošlou mezi hráče 13. listopadu. Dobrou zprávou je, že epizodickému vydávání je konec, takže pokračování bude plnohodnotnou hrou. Hitman bude operovat v šesti nových lokacích a jak ukazuje trailer, jednou z nich bude závodní okruh v Miami. S novými mapami dorazí také fungl nové metody zabíjení, takže o nešťastné náhody nebude nouze. Očekávat máme nové herní režimy, z nichž jedním je kooperační mód Sniper Assassin. Také ten dostal vlastní trailer.

Ústřední zápletku vytvoří odstranění stínového klienta, které se tak trochu zvrtne ve chvíli, kdy Hitman zjistí identitu cíle a objeví skutečnosti ze své minulosti. Jako vždy, jak jinak. Spletité nitky osudu ho pak zavedou do temných ulic, ale také do deštných pralesů. Už se těšíme, jak cíl zabijeme kokosovým ořechem, který ponese v zobáku tukan vyplašený chobotnicí. Ale kde jí vzít?

12. 06. 2018 • p.a.c.o0

E3 2018: Vyrazme do Miami s Hitmanem 2

Holohlavý zabiják nás letos v listopadu vezme na svá nová dobrodružství, takže ani on nemohl chybět na herním svátku E3. My se tak můžeme s Agentem 47 v rámci traileru vydat do Miami, kde na nás čeká další prácička. Ani závodní okruh a spousta lidí kolem nemůžou Hitmana při jeho práci zastavit a my budeme moct opět popustit uzdu fantazii a vymyslet tu nejlepší možnou variantu, jako se cílů zbavit...

»