Akce Crazy Justice prosí komunitu o výpomoc

Autor: chaosteoryczPublikováno: 7.10.2017, 11:41

Publikováno: 7.10.2017, 11:41

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1694 článků

Samozřejmě finanční, jakou jinou. O projektu studia The Black Riddles jste s největší pravděpodobností neslyšeli a nemusíte se za to stydět. Na první pohled jde o další hru podobnou Overwatch či Frontnite, kde v multiplayeru po sobě hráči zběsile střílí. Finanční injekci chtějí tvůrci pouhých 30 000 $, což s největší pravděpodobností vyberou levou zadní. Koneckonců, zbývají jim ještě dva týdny a mají už více než polovinu jistou. Hra Crazy Justice přitom bude myslet i na sólisty a kooperačně založené jedince, protože nabídne plnohodnotnou kampaň. Nebo něco takového, co se v dnešní době za ni vydává.

V kampani se multiplayerové mapy obalí příběhem o záchraně planety, během níž si jednotlivec nebo dvojice okusí herní mechanismy hry více hráčů. Teoreticky tedy něco ve stylu druhého Titanfallu. I tady budou speciální dovednosti, nástroje a ostatní hratelné postavy. Přislíbeno je i hraní na rozdělené obrazovce, které momentálně pojme jen 2 hráče. Na více se pracuje. Lokacemi se titul podívá do New Yorku, Egypta nebo na Severní pól, a to ve stylizované steampunkové atmosféře.

Režimy hry více hráčů jsou zatím 3: Survive the Tesla, Survive a Protect the Tesla. První mód nad mapou vygeneruje štít, který se postupně zmenšuje až zanikne, kdežto hráči mimo něj automaticky hynou. Survive rozdělí herní pole na 6 sektorů, aby je postupně mohl eliminovat. Hráči, jenž neuniknou, mají smůlu. Ti ostatní se nakonec střetnou v posledním existujícím sektoru. Ve třetím režimu proti sobě stojí dva týmy. Každý má pevnost a každý v ní střeží Teslu. Za pomoci nasbíraných surovin pak tvoří barikády, aby protivníky zdrželi co nejdéle. Vyhrává ten tým, u něhož Tesla nepadne za vlast. Koukněte na trailer a líbí-li se vám Crazy Justice, vyčkejte do léta příštího roku.

  • SlimJim

    Posláno 30K USD, snad to pomůže. Teda ne, kecám 😀 😀 Další žebráci, jak s tím emulátorem.

  • KoubecX

    To fakt ne, Fortnite mi bude bohatě stačit 🙂