Akční RPG NieR: Automata v Xbox Game Pass

Autor: tonyskatePublikováno: 2.4.2020, 7:56

Publikováno: 2.4.2020, 7:56

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4861 článků

Minulý týden jsme se dočkali oznámení, že původní akční RPG NieR se dočká vylepšené verze pro současné konzole. Square Enix pak ještě přihodil příjemnou zprávu, a to že pokračování NieR: Automata bude uvedeno do nabídky předplatného Xbox Game Pass, a to právě dnes. Určitě tak chce především zvýšit podvědomí o značce a vy si tak můžete vyzkoušet uznávané herní dílo od japonských PlatinumGames.

Akční RPG NieR: Automata vám poví příběh androidů 2B, 9S a A2 a jejich boji o získání stroji ovládané dystopii, kterou převzali mocné stroje. Lidstvo bylo mechanickými bytostmi z jiného světa vytlačeno ze Země. Jako poslední naději vyslali jednotku androidů vojáků, aby zničili vetřelce. Války mezi stroji a androidy vrcholí… a odhalí i dlouho zapomenutou pravdu světa.

Na Xbox One je hra k dispozici v edici Become as Gods, která kromě samotné hry nabízí i rozšíření 3C3C1D119440927, vybavení Machine Lifeform Mask a skiny Grimoire Weiss, Retro Red Pod, Retro Grey Pod a Cardboard Pod. Na závěr podotkneme, že hry se dodnes prodalo čtyři a půl milionu kusů.