Alien: Blackout není určen pro konzole

Autor: chaosteoryczPublikováno: 7.1.2019, 17:24

Publikováno: 7.1.2019, 17:24

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2180 článků

Není pěkné, když se z nadějného projektu vyklube něco, co tak úplně nečekáte. Ba co víc, co možná ani není váš šálek kávy. V závěru minulého roku nechala společnost 20th Century Fox zaregistrovat značku Alien: Blackout, přičemž v popisu stálo, že půjde o videohru. Většina hráčů si informaci automaticky spojila s vývojem vetřelčí hry, kterou má na povel studio Cold Iron. V minulých dnech pak oficiální kanály sociálních sítí začaly zaplavovat teasery, kde se rekapituloval první film. Ty zakončilo oznámení, že dávné tajemství letos odkryje navrátivší Amanda Ripleyová. A než se fanoušci stačili opít, přišlo oficiální představení hry.

Jak už prozradil nadpis, Alien: Blackout skutečně není určen pro konzole, ba ani pro PC. Jde o mobilní hru. V té dostanete nejenom postavu Amandy, ale také další členy posádky, kteří musí spojit síly a zakončit sedm úrovní dříve, než nouzový systém lodi Weyland-Yutani definitivně pojde. Zbytek informací, kterých beztak není mnoho, nás s ohledem na platformu hry nezajímá. Dobrou zprávou je, že tento titul nepochází od týmu Cold Iron, tudíž se „velké“ hry s vesmírnou bestií v budoucnu dočkáme. Zda ale i ta bude mít v obsahu Amandu Ripleyovou, ví jen vývojáři. Je také možné, že Blackout má jen vyplnit mezeru mezi Alien Isolation a budoucí hrou.

  • Petr J.

    Pro nás hráče konzolí je to jisté zklamání,na druhé stránce dnes je to velký trh Smartfounu, tudíž se není čemu divit,že se pustili do této platformy.Pokud si to bude někdo chtít zahrát, tak určitě má chytrý telefon a bude mít tu možnost.Možná tak to bylo i myšleno vývojáři daného titulu.