Amazon chystá hraný seriál Tomb Raider

Autor: tonyskatePublikováno: 15.5.2024, 6:41

Publikováno: 15.5.2024, 6:41

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6144 článků

Zatímco stále vyhlížíme nové dobrodružství Lary Croft, k jehož oznámení by snad mělo dojít letos, Crystal Dynamics spojilo síly s Amazonem, aby vznikl hraný seriál Tomb Raider. Na pozici hlavní producentky pak bude Phoebe Waller-Bridge, která se má na triku vydařený seriál Potvora. Loňský únik se tedy potvrdil a doufejme, že seriál Tomb Raider bude stejně dobrý jako nedávný Fallout, který po velkém úspěchu dostal objednávku na druhou sérii a taktéž pochází z dílen Amazon MGM Studios.

Producentka Phoebe Waller-Bridge je navíc velkou fanynkou Lary Croft i série Tomb Raider a je tedy touto příležitostí nadšena. Hranému seriálu, který je jistě ještě nějaký ten rok daleko, bude sekundovat seriálový animák Tomb Raider: The Legend of Lara Croft od Netflixu, který by si měl odbýt premiéru už letos. Na závěr pak dodáme, že právě Amazon Games je vydavatelem i nadcházející nové hry archeologické série.

14. 02. 2024 • Lindy0

RECENZE: Tomb Raider I-III Remastered

Je až neuvěřitelné, že za dva roky Lara Croft oslaví teprve své třicátiny. Série Tomb Raider si odbyla premiéru v roce 1996 a od té doby jsme viděli nespočet různých dobrodružství zasazených do celého světa napříč různými platformami i filmy. Ovšem teprve teď jsme se na Xboxu vůbec poprvé dočkali původní trilogie.

»
10. 01. 2024 • tonyskate0

Původní trilogie Tomb Raider nabídne české titulky

Na novou hru ze série Tomb Raider si ještě počkáme, ale mezitím studio Aspyr Media pracuje na remasteru prvních tří z této akční archeologické ságy a jak jsme se nyní dozvěděli, tak původní trilogie bude mít dokonce české a slovenské titulky. Je tak uvedeno na kartě hry v Microsoft Store. Kolekce Tomb Raider I-III Remastered nabídne následující obsah ve vylepšené grafice s možností kdykoli přepínat mezi novou grafikou a původním polygonovým...

»
15. 09. 2023 • tonyskate0

Remastery her Tomb Raider 1 až 3 v únoru na Xboxu

Zatímco v Crystal Dynamics vzniká další hra ze série Tomb Raider, kterou má vydat společnost Amazon Games, studio Aspyr Media pracuje na remasteru prvních tří z této akční archeologické ságy. Kolekce Tomb Raider I-III Remastered nabídne následující obsah ve vylepšené grafice s možností kdykoli přepínat mezi novou grafikou a původním polygonovým vzhledem:

»