American Fugitive se ještě více přiblíží ke GTA

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 21.11.2019, 17:19

Publikováno: 21.11.2019, 17:19

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2930 článků

V recenzích se nám variace na tradiční městskou akci z vrchního pohledu líbila. Ráda se hlásila k odkazu Grand Theft Auta a zároveň přidala pár zajímavých novinek. Nicméně držela se trochu zpátky a nevyužila plný potenciál sedlácké Ameriky osmdesátých let minulého století. To se tento týden změní s novým dodatkem State of Emergency, s nímž do Redrock County dorazí armáda. Kriminalita totiž vzrostla do neúnosných mezí a policie je bezmocná. Ze staré továrny na hračky se tak stává provizorní velitelství a nové dobrodružství může začít.

Čeká nás samozřejmě starý známý hrdina a zavedené herní mechaniky. Nicméně rozšíří je nová zápletka, celá škála těžkých zbraní, nové dopravní prostředky a samozřejmě těžká vojenská technika. Nová ukázka vám názorně ukáže, jak se venkov už 25. listopadu změní. Nejlepší zprávou je, že nový obsah je kompletně zdarma. Tvůrci z Fallen Tree Games za něj nic nechtějí, což je od nich hezké.

29. 05. 2019 • Lukáš Urban0

Recenze: American Fugitive

Jó, americký venkov. Místo hodné obdivu, jehož tempo udávají domácí pálenka, silné káry a dobytek táhnoucí pastvinou. Rozvětvené rodinné klany dávají naději, že první milostné zkušenosti přijdou od sestřenice. Na zadním sedadle Buicku, kde už před léty trénoval fotřík s tetou. Kriminalita vlastně neexistuje. Po sebevraždě zákoníku práce ve skartovačce, je totiž největším zločineckým celkem policejní sbor. Na druhou stranu má dobré tarify a podporuje drobné podnikatele v jejich trestné činnosti. Obchody...

»