AO Tennis 2 v lednu

Autor: tonyskatePublikováno: 8.11.2019, 10:33

Publikováno: 8.11.2019, 10:33

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4339 článků

První dvě tenisové hry, které mohly vyplnit díru na trhu a snadno na tom vydělat balík, zrovna moc neuspěli. Tedy nejspíše na tom něco trhli, ale hry jako takové byly docela průser. Uvidíme, jestli to Tennis World Tour zkusí znovu s řádnou dvojkou anebo jestli EA Sports oživí svůj Grand Slam Tennis. Mezitím se nás opět pokusí oslnit vydavatel Bigben, pod jehož taktovkou vyjde další pokus australského studia Big Ant Studios o tenisovou hru. A nebude to nic jiného než pokračování oficiální hry Australina Open, tedy AO Tennis 2, jež vyjde už v lednu příštího roku.

Hlavními taháky budou zbrusu nový režim kariéry, který nabídne i určitou formu vyprávění, a bohatý výběr tenisových hvězd napříč ATP a WTA. V kariéře se pokusí vypracovat z mladého a talentovaného nováčka v tenisové eso. Život nadějného nováčka bude spravovat na hřišti i mimo něj včetně venkovních akcí a domluvy profesionálních utkání. Všechny oficiální kurty Australian Open 2020 budou samozřejmě součástí včetně autentických hráčů.

Mezi hráči se budou nacházet Rafael Nadal, Ash Barty, Angélique Kerber a mnoho dalších, za které si budete moci zahrát. Jelikož se vrátí i editor obsahu, budete si moci upravovat, tvořit a sdílet hráči i kurty. Více než 20 000 uživateli vytvořených hráčů a stovky kurtů z první hry budou přeneseny do AO Tennis 2. Pokračování by kromě novinek mělo nabídnout i řadu vylepšení z hlediska hratelností a prvků, které si přáli hráči.

AO Tennis 2 vyjde už 9. ledna pro Xbox One. Snad tentokrát dojde ke světovému vydání a nebudeme muset čekat jako minule. Samotné Australian Open pak započne 20. ledna.

  • Maladava

    Opravdu dobrej tenis mi na Xku dost chybí. Snad se někdy dočkám…

  • ZdBu74

    Naposled jsem hrál tenis na Xboxu 360 a to Virtua Tennis 4. Loňské tenisové hry jsem vynechal, když jsem četl ty ohlasy. Budem věřit, že se tento díl povede.

  • klidas

    divim sa, ze tej diery na trhu nechopi EA