Ashen a Below už brzy

Autor: tonyskatePublikováno: 6.12.2018, 8:10

Publikováno: 6.12.2018, 8:10

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3917 článků

Microsoft během svých E3 konferencí ukazuje řadu zajímavých titulů z nezávislé produkce a často některé vynikají. Rozhodně se mezi ně řadí i akční RPG Ashen a dobrodružná roguelike Below. Pokud nás paměť neklame, tak zrovna Below bylo oznámeno na E3 2013 a Ashen pak na E3 2015. Obě hry už jsou tak ve vývoji pěkně dlouho, ale zdá se, že se tento měsíc konečně dočkáme.

Microsoft se totiž chystá na The Game Awards oznámit speciální akci Winter of Arcade (po vzoru Summer of Arcade z předešlé generace), jejíž součástí by měly být právě tyto dvě hry. Below už dostala své datum vydání, které je stanoveno na 14. prosince a Ashen by měl být k dispozici současně s oznámením zmíněné akce, tedy už zítra, jak naznačil menší únik v nabídce konzole.

Ashen je navíc potvrzeno pro předplatné Xbox Game Pass, takže si jej budete moci zahrát ihned bez složitého přemýšlení. Jestli tomu tak bude i u Below, to nevíme jistě. Ovšem vzhledem k narůstající popularitě předplatného, je to téměř jisté. Jak Ashen, tak i Below jsou zcela unikátními hrami, které vynikají nejen svým pojetím, ale také vizuálním zpracováním, o čemž vás přesvědčí přiložené trailery.

  • Fillynka

    Na Ashen netrpělivě čekám od oznámení

07. 12. 2018 • tonyskate1

Winter of Arcade s Ashen, Below a dalšími hrami

Už je tomu skoro deset let, co tým Xbox představil speciální akci Summer of Arcade, v níž se nacházely pečlivě vybrané nezávislé tituly pro Xbox LIVE Arcade jako Braid, Castle Crashers, LIMBO, Brothers: A Tale of Two Sons a mnoho dalších. Dnes už podobné akce nejsou v podstatě zapotřebí, protože nezávislí vývojáři si vyšlapali cestičku a mohou dnes vydávat své hry snadno i na konzole, zvláště díky programu ID@Xbox. Přesto se ale...

»