Ashen dostane zítra nečekané rozšíření

Autor: tonyskatePublikováno: 5.9.2019, 7:14

Publikováno: 5.9.2019, 7:14

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4175 článků

Loňská akční RPG Ashen byla sice po vzoru Dark Souls docela hardcore, ale díky jedinečné vizualizaci a poutavému světu oslovila nespočet hráčů, kteří tak poprvé přičichli ke hře, která má vysokou obtížnost jako neměnný standard. Ačkoliv se vůbec nepočítalo s tím, že by hra mohla dostat dodatečný obsah, byli jsme dnes ráno překvapeni zprávou, že Aurora44 potají pracovala na rozšíření Nightstorm Isle, které vyjde už zítra. Bohužel není nikde řečeno, jestli bude DLC placené anebo zdarma.

Jak tomu bude, to se dozvíme už zítra, ale teď si pojďme o rozšíření něco říct. Na pobřeží Whispers potkáte novou postavu, matku, která hledá svou dceru. Opustíte tak popelem pokrytá místa a sestoupíte do nebezpečných hlubin Nightstorm Isle. Smrt číhá na každém roku a nic vás nepřipraví na prastaré zlo, které jde zde ukryto. Postavíte se opět výzvě a pokusíte se pokračovat v příběhu Ashen, aniž byste rozbili ovladač?

28. 11. 2019 • tonyskate2

Xbox Game Pass brzy opustí další 4 hry

V přehledu předplatného Xbox Game Pass v konzoli se objevily další hry, které nás už brzy opustí. Bohužel neznáme přesné datum, ale dosti možná se tak stane už tento týden anebo během prosince. Všechno to jsou totiž hry, jež byly uvedeny do nabídky XGP v prosinci loňského roku.

»
07. 12. 2018 • tonyskate1

Winter of Arcade s Ashen, Below a dalšími hrami

Už je tomu skoro deset let, co tým Xbox představil speciální akci Summer of Arcade, v níž se nacházely pečlivě vybrané nezávislé tituly pro Xbox LIVE Arcade jako Braid, Castle Crashers, LIMBO, Brothers: A Tale of Two Sons a mnoho dalších. Dnes už podobné akce nejsou v podstatě zapotřebí, protože nezávislí vývojáři si vyšlapali cestičku a mohou dnes vydávat své hry snadno i na konzole, zvláště díky programu ID@Xbox. Přesto se ale...

»
06. 12. 2018 • tonyskate1

Ashen a Below už brzy

Microsoft během svých E3 konferencí ukazuje řadu zajímavých titulů z nezávislé produkce a často některé vynikají. Rozhodně se mezi ně řadí i akční RPG Ashen a dobrodružná roguelike Below. Pokud nás paměť neklame, tak zrovna Below bylo oznámeno na E3 2013 a Ashen pak na E3 2015. Obě hry už jsou tak ve vývoji pěkně dlouho, ale zdá se, že se tento měsíc konečně dočkáme.

»