Xbox Game Pass brzy opustí další 4 hry

Publikováno: 28.11.2019, 10:50

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4546 článků

V přehledu předplatného Xbox Game Pass v konzoli se objevily další hry, které nás už brzy opustí. Bohužel neznáme přesné datum, ale dosti možná se tak stane už tento týden anebo během prosince. Všechno to jsou totiž hry, jež byly uvedeny do nabídky XGP v prosinci loňského roku.

Největší ztrátou rozhodně bude Ashen, akční hardcore RPG, které se s vámi po vzoru Dark Souls nemazlí. Svět je ovšem zpracován zcela jedinečně, ale má spoustu temných zákoutí, v nichž vás čeká rychlá smrt, tedy pokud si nedáte pozor. Celkově je hra jasnější a navíc ji hrajete ve dvou, ať už s umělou inteligencí či parťákem. Pokud hra zmizí v následujících dnech, nejspíše byste ji nestihli projít, ale jestli už ji máte za sebou, zvažte alespoň DLC Nightstorm Isle, které byste mohli stihnout pokořit.

Taktéž zamrzí fakt, že nás opustí epizodická adventura Life is Strange včetně jejího prequelu Before the Storm. Sice si můžete projít Life is Strange 2, ale pokud jste tak ještě neučinili, rychle se vrhněte na první díl i s jeho skvělým prequelem. Každá epizoda je zhruba na tři hodiny a doprovází ji snadné achievementy. Jako poslední nás opustí Pro Evolution Soccer 2019, což by nemuselo tolik vadit, jelikož už se většina určitě přesunula na letošní ročník.

  • Tony Hrma

    mohli by přidat colony survival, tu by jsem si hned koupil.

  • František Kressl

    Na Xboxu je napsáno, že vyřazeny budou 13.12. takže nějaký čas ještě je.

05. 09. 2019 • tonyskate0

Ashen dostane zítra nečekané rozšíření

Loňská akční RPG Ashen byla sice po vzoru Dark Souls docela hardcore, ale díky jedinečné vizualizaci a poutavému světu oslovila nespočet hráčů, kteří tak poprvé přičichli ke hře, která má vysokou obtížnost jako neměnný standard. Ačkoliv se vůbec nepočítalo s tím, že by hra mohla dostat dodatečný obsah, byli jsme dnes ráno překvapeni zprávou, že Aurora44 potají pracovala na rozšíření Nightstorm Isle, které vyjde už zítra. Bohužel není nikde řečeno, jestli...

»
07. 12. 2018 • tonyskate1

Winter of Arcade s Ashen, Below a dalšími hrami

Už je tomu skoro deset let, co tým Xbox představil speciální akci Summer of Arcade, v níž se nacházely pečlivě vybrané nezávislé tituly pro Xbox LIVE Arcade jako Braid, Castle Crashers, LIMBO, Brothers: A Tale of Two Sons a mnoho dalších. Dnes už podobné akce nejsou v podstatě zapotřebí, protože nezávislí vývojáři si vyšlapali cestičku a mohou dnes vydávat své hry snadno i na konzole, zvláště díky programu ID@Xbox. Přesto se ale...

»
06. 12. 2018 • tonyskate1

Ashen a Below už brzy

Microsoft během svých E3 konferencí ukazuje řadu zajímavých titulů z nezávislé produkce a často některé vynikají. Rozhodně se mezi ně řadí i akční RPG Ashen a dobrodružná roguelike Below. Pokud nás paměť neklame, tak zrovna Below bylo oznámeno na E3 2013 a Ashen pak na E3 2015. Obě hry už jsou tak ve vývoji pěkně dlouho, ale zdá se, že se tento měsíc konečně dočkáme.

»