Bethesda bude mít na E3 pro každého něco

Autor: chaosteoryczPublikováno: 13.4.2018, 15:19

Publikováno: 13.4.2018, 15:19

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1896 článků

Minulý rok byl pro Bethesdu opravdu skvělý. Vydala hned několik titulů a všechny se zařadily v recenzích mezi ty nejlepší hry loňského roku. Přitom ještě počátkem roku 2017 jsme o většině z nich neměli ani páru. Dnes se situace opakuje. Do E3 chybí jen pár týdnů a ze strany amerického herního producenta je ticho po pěšině. Web Dualshockers dostal do spárů viceprezidenta pro marketing, Petea Hinese, aby z něho dostal alespoň nějaké informace o E3 konferenci. Jako zkušený muž na svém místě sice skoro nic neřekl, ale stačilo to na to, abychom se začali těšit.

„Nemohu vám dát žádnou představu o tom, co na E3 oznámíme nebo kdy to vyjde, ale povím vám, že máme spoustu nových věcí. Možná si to lidé neuvědomují, ale čas před veletrhem E3 je pro nás peklo na zemi. Jsem uprostřed plánování celé řady věcí pro kompletní připravovaný obsah. Ale jsem opravdu nadšený. Máme hromadu věcí, které se budou líbit. Nejde přitom o jeden typ her nebo žánru, ale o několik věcí v mnoha oblastech, ve kterých věříme, že si každý najde něco,“ prozradil Hines.

Co tedy máme čekat? Myslel snad peklem práci na novém Doomu? Jistotou je snad jen značka Prey, která už delší dobu láká na návrat a o zbytku se můžeme patrně jen dohadovat. Ať už ale Bethesda vydá cokoliv, s největší pravděpodobností to vyjde ještě letos.

  • StriderCZ

    Pro každého něco, když já chci TES VI…