Boj o přežití v Xbox Game Passu

Autor: tonyskatePublikováno: 4.1.2023, 13:54

Publikováno: 4.1.2023, 13:54

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5600 článků

Zatímco jsme se nedočkali přehledu nadcházejících novinek pro Xbox Game Pass, ale raději nám tým stojící za předplatným naservíroval nový titul v podobě survivalu Stranded Deep. V této hře jste po havárii letadla odkázáni sami na v Tichém oceánu bez možnosti zavolat pomoc, takže musíte učinit cokoliv, abyste přežili. Čeká vás tedy zkoumání ostrovů i hlubin, abyste získali suroviny, vyrobily předměty či zbraně, a především přístřešek tolik potřebný pro přežití. Nakonec ovšem nemusíte být odkázání jen sami sebe, jelikož si díky online kooperaci můžete do hry přizvat kamaráda.

Další hry zatím nejsou potvrzeny, ovšem proslýchá se budoucími přírůstky budou Street Fighter 30th Anniversary Collection a The DioField Chronicle. Na druhou polovinu ledna jsou pak už potvrzeny Monster Hunter Rise a Age of Empires II: Definitive Edition pro Xbox.

29. 04. 2020 • CryLineT2

Recenze: Stranded Deep

Možná se mi to jen zdá, ale co hra s prvky přežití, to hrdina, který ve vteřině projde charakterním přerodem. Ještě před malou chvíli si užíval soukromého letu. Dopřával si nadstandard luxusní třídy. Ne dlouho. Letecká nehoda ukončila blahobyt uprostřed neobydleného souostroví. A tam to přišlo. Z manažera zhýčkaného klimatizací se stal skaut, pionýr a MacGyver v jednom. To protože má nás, hráče. My ho bezpečně provedeme základy přežití.

»