Bukys789: Jdeme si pro 1. místo v Xboxweb League!

Autor: sirnaq2426Publikováno: 11.11.2019, 10:47

Publikováno: 11.11.2019, 10:47

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

sirnaq2426

Je autorem 9 článků

Dnes tady máme rozhovor s Bukysem, kapitáném týmu, který momentálně vede československou Xboxweb League – FK Modrá Ústřice.

Ahoj Lukáši, mohl by ses nám ve zkratce představit?

Ahoj! Je mi 19 let můj nick je Bukys789, pocházím z Hustopeč. Nyní hrají aktivně futsal, ale dříve jsem hrál asi 5 let závodně házenou. FIFU hraju on-line asi od ročníku FIFA 18.

Mohl by jsi nám říct co Tě vedlo k hraní Pro Clubs? Přece jen většina lidí hraje FUT mód nebo kariéru trenéra a mnozí neví ani co si pod pojmem Pro Clubs představit?

Pro Clubs jsem začal hrát asi půl roku zpátky, protože jsem nevěděl co hrát .. když už, tak režim FUT. Po konci FUT jsem si řekl, že bych to mohl vyzkoušet a nakonec jsem se ozval mému už bývalému klubu FK Severka, který mě vzal na zkoušku a poté jsem s nimi začal hrát aktivně začal jsem hrát na pozici levého obránce, ale později se přesunul na křídlo, kdy se za mě přimluvil spoluhráč Binroboss.

Pojďme teď k samotnému týmu FC Blue Oyster (FK Modrá Ústřice). Mohl by si nám říct historii klubu a cíle do budoucna?

Historie je taková, že se pár hráčů že ze Severky rozhodlo působení v tomhle týmu ukončit a že do další sezóny založí svůj vlastní club. Bylo nás asi 8 a museli jsme začít hledat posily což se nám naštěstí povedlo a nyní máme plnohodnotný tým s cílem vyhrát ligu.

Co říkáš na nový projekt Xboxweb League a na nové posily Franka a Binra?

Myslím si, že tenhle projekt je pro scénu Pro Clubs velice nápomocný a doufám, že tahle spolupráce bude dál pokračovat. Jsem rád že jsme Franka přivedli, protože je skvělý defenzívní záložník a zvládne s přehledem zahrát i stopera. Binro je podle mě nejlepší hráč v Pro Clubs se kterým jsem hrál.

Jsou ve vaší domácnosti ještě nějaké hry, které si rádi zahrajete?

Nejčastěji hraju FIFU, ale rád si zahraju i hry z oblasti motorsportu, jako je třeba Motokros, Rally a MotoGP.

Portál Xboxweb.cz pořádá hodně zajímavých online turnajů o hodnotné ceny ne jen ve Fife. Budeš je podporovat pokud Ti to čas dovolí?

Zatím jsem ses účastnil každého turnaje 1v1 a mám v plánu pokračovat i nadále. Jsem rád, že hrajeme i o nějaké ceny.

Děkuji Lukáši za Tvůj čas, přeji co nejvíce úspěchů do nové sezóny a poprosím Tě o slovo na závěr.​

Chtěl bych poděkovat všem klukům z týmu, který se podílí s chodem týmu a i novému sponzorovi ligy, který vnáší do naší ligy trochu větší ač zdravou rivalitu.