Bus Simulator s novým trailerem

Autor: p.a.c.oPublikováno: 23.7.2019, 16:07

Publikováno: 23.7.2019, 16:07

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1812 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Od oznámení Bus Simulatoru na konzole uplynul bezmála rok, kdy o hře moc slyšet nebylo. O to víc potěší dnešní zpráva, která přináší nový trailer a informace. Bus Simulator nabídne 8 licencovaných autobusů (klasické i s kloubem od čtyř značek), otevřený herní svět rozdělený na 12 okrsků a multiplayer až pro 4 hráče. Hra dorazí ještě letos, byť konkrétní termín oznámen zatím stále nebyl. Je fajn, že Bus Simulator se podívá na konzole, protože se jedná o příjemnou kratochvíli. Nebo vám řízení autobusu nic neříká?

Bus Simulator vyjde 17. září

 • VencaF

  jeste aby to podporovalo muj volant nebo mys a klavesnici a jsem happy 😀

 • jirkawaggon

  Tak tohle je snad druhy simulator autobusu, co kdy na konzole vysel. První Tokio Bus Guide na Dreamcasta. Pokud en, tak me opravte

 • JN

  Tohle mě zajímá, snad to bude dobrý. Těchto her je na konzole jak šafránu.

 • klidas

  to musi byt pekna nuda 🙂

 • FABIOOZO

  v realu jsem ridil jednu starou karosu tak za tohle jsem hodne rad (oproti PC kde jsou takovychto her mrte na konzole nemame nic)
  ps asi si dam pred rani smeno kaficko, a pak budu jezdit jako prase LOL 😀

 • FABIOOZO

  PÁNOVÉ, no to me pos*r – hra je lokalizovana do CZ 😀 ou jereeeeeeeeee a jedeeeeeeem

  • p.a.c.o

   Čeština tam sice je, ale její kvalita je velice nízká. Tohle snad není ani google translator….

06. 10. 2019 • p.a.c.o3

Herní Pacárna #6

S dalším týdnem je tady také další várka zaručených a ověřených zpráv, které se nám opět podařilo vyškrábnout z herního průmyslu. Tentokráte máme něco pozitivního, překvapivého a milého, takže nám chybí snad už jenom zvířátko. I těch je herní svět plný, tak třeba si příště na Lukášové připraví něco i z tohoto ranku. Přejeme příjemné a snad i trochu zábavné čtení.

»
21. 09. 2019 • p.a.c.o8

RECENZE: Bus Simulator

Každý z nás potřebuje k výkonu svého zaměstnání (žáky nevyjímaje) nějaké věci, bez nichž by nebylo možné ho vykonávat. Kancelářské krysy se neobejdou bez notebooku nebo PC, automechanik bez nářadí a paní učitelka bez knížek. Máme tu také pracovníky, kteří pro výkon práce potřebují i větší a těžší věci, jako třeba kulatou lopatu. Ano, myslím na řidiče všeho druhu a všech možných povozů. V tomto konkrétním případě se podíváme na řidiče autobusů, jimž...

»
16. 08. 2018 • DandyCZE7

Bus simulátor míří na Xbox

Dlouho jsme volali po simulátorech dopravních prostředků. A v poslední době se to na nás doslova valí. Vývojáři a hlavně menší studia začínají využívat naplno i konzolové prostředí a svoje již dříve vydané hry se snaží předělat i do konzolové verze.

»