Call of Duty: Black Ops 6 koncem října

Publikováno: 10.6.2024, 18:45

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6182 článků

Právě střílečka Call of Duty: Black Ops 6 odstartovala včerejší konferenci Xbox Games Showcase, aby na ni navázala speciální prezentací prozrazující bližší informace o kampani, multiplayeru i režimu Zombies. Užijte si tedy upoutávku představující příběhovou kampaň zasazenou do Války v Zálivu a klidně si připomeňte detailní prezentaci doplněnou o české titulky.

Call of Duty: Black Ops 6 vyjde 25. října na Xbox Series X|S a Xbox One, a bude v den vydání dostupná v předplatném Game Pass.

Call of Duty: Black Ops 6 Direct začíná v čase 1:43:40

28. 05. 2024 • tonyskate0

Call of Duty: Black Ops 6 v den vydání v Game Pass

Od rána už internetem kolují různé zprávy, že Call of Duty: Black Ops 6 bude v den vydání v předplatném Game Pass, a to teď bylo oficiálně potvrzeno spolu s vydáním hrané upoutávky. Více se o hře dozvíme na speciální prezentaci po Xbox Games Showcase, která se uskuteční v neděli 9. června od 19:00 našeho času.

»
20. 05. 2024 • tonyskate0

Microsoft se chystá uvést letošní Call of Duty do Game Passu

Ačkoliv jsme tak nějak po akvizici Activisionu počítali s tím, že Call of Duty bude automaticky v Game Passu, nemusí se tak samozřejmě stát, jelikož finanční stránka věci je nejzásadnější. Přesto to vypadá, že Microsoft se rozhodl, že letošní Call of Duty s údajným podtitulem Black Ops Gulf War, pustí v den vydání do předplatného Game Pass.

»
08. 04. 2024 • tonyskate0

Spekulace: Call of Duty na Xbox Games Showcase

Už tradiční Xbox Games Showcase, která nahradila tiskové konference na veletrhu E3, by se letos měla uskutečnit v neděli 9. června, což by podle předchozích ročníků odpovídalo. Na akci se opět objeví nespočet chystaných her od Xbox Game Studios i Bethesda Softworks, kdy insideři v posledních dnech hodně zmiňovali Gears 6, která by nám po vizuální stránce měla vyrazit dech.

»
26. 02. 2024 • tonyskate0

Call of Duty potvrzeno pro Game Pass

Už od oznámení či teprve skončení akvizice Activision Blizzard společností Microsoft vyhlížíme sérii Call of Duty v předplatném Game Pass. Zatím jsme se nedočkali a prvním přírůstkem této akvizice bude akční RPG Diablo IV. Phil Spencer ovšem opětovně potvrdil, že všechny jejich hry, tedy tituly od Xbox Game Studios, Activision Blizzard a Bethesdy budou v den vydání v Game Passu.

»
23. 11. 2023 • tonyskate0

Call of Duty 2024 nabídne válku v Perském zálivu

Letošní Call of Duty: Modern Warfare III se moc nepovedlo. Kampaň schytala oprávněnou kritiku, ale to snad vynahradí solidní multiplayer, na kterém se samozřejmě bude dále pracovat. Na kvality hry měla především vliv skutečnost, že nebyl ponechán tradiční tříletý proces vývoje. Tak či onak, spousta lidí to dá stejně sežrat Microsoftu, ačkoliv neměl možnost to ovlivnit. Každopádně pohleďme do budoucna…

»