Červen 2020 a jeho hry zdarma

Publikováno: 26.5.2020, 17:01

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5393 článků

V posledních měsících byla nabídka her Games with Gold zdarma pro členy Xbox Live Gold a předplatitele Xbox Game Pass Ultimate docela obstojná. V červnu se ovšem připravte na drtivý dopad. A tentokrát je to dost možná propad na úplné dno a snad se přes léto výběr her zlepší. Pokud byste si chtěli spravit náladu, zahrajte si raději Red Dead Redemption 2, která byla nedávno uvedena do Xbox Game Pass.

Zkraje měsíce budeme na Xbox One pokračovat v dobrodružství s taneční bojovní Shantae. V její plošinovce Shantae and the Pirate’s Curse přijde o své kouzelné dovednosti a musí spojit síly s úhlavním nepřítel, aby zachránila zemi Sequin před zlým prokletím. Od 16. června pak bude zdarma ke stažení Coffee Talk, v které budete jako barista naslouchat problémům lidí a pokusíte se jím pomoci teplým nápojem z ingrediencí, které zrovna máte po ruce. Třeba to nebude tak hrozné, jak to zní, ale bez znalosti angličtiny si tenhle šálek kávy určitě nevychutnáte.

Na konci července nás čeká remake mimozemské akce Destoy All Humans!, který vypadá víc než slušně. Pokud byste ale nevydrželi čekat, v první polovině června si budete moci zdarma stáhnout původní verzi, která vyšla pro první konzoli Xbox. Druhým titulem pak bude taktéž původní podoba, protože arkádová střílečka Sine Mora už se dočkala své vylepšené verze na Xbox One, ovšem zdarma bude ke stažení její obdoba z Xbox Live Arcade.