Arma Reforger se chystá na Xbox

Autor: tonyskatePublikováno: 16.5.2022, 10:57

Publikováno: 16.5.2022, 10:57

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5554 článků

Zní to až neuvěřitelně, ale po letech čekání se dočkáme české vojenské záležitosti Arma od pražského studia Bohemia Interactive. Oficiálně ještě není nic oznámeno, ale stane se tak už zítra, kdy je v plánu speciální stream o budoucnosti série. Tvůrcům bohužel unikl marketingový dokument, který prozrazuje, že další hrou v sérii zatím nebude čtvrtý díl, ale Arma Reforger, která vyjde na více platforem včetně Xboxu. Vzhledem k proslulé náročnosti hry je už teď jasné, že pouze na Xbox Series X|S.

Arma Reforger nás dle uniklého dokumentu zavede na fiktivní ostrov Everon v atlantském oceánu a bude zasazena do alternativního roku 1989 v době konfliktu mezi Spojenými státy a Sovětským svazem. Žánrově hra není označena jako vojenský simulátor, ale jako vojenská simulace, což by mohla naznačovat, že bude přístupnější než předchozí tituly série. Hra navíc poběží na novém enginu Enfusion, který pak bude pohánět i budoucí Armu 4.

17. 05. 2022 • DandyCZE0

Arma Reforger vyšla na Xbox v preview programu

Arma Reforger se představila dnes na Twitchi, takže koho zajímá tuna informací, může si to zkouknout ze záznamu. Nás samozřejmě nejvíce zajímali novinky o Xboxu, jelikož sérii Arma se na tuto platformu podívá poprvé ve své historii. Co našemu oku lahodilo nejvíce je smysl pro detail, který je ve hře opět cítit. Autoři se lokacemi hodně inspirovali na ostrově Krk, ale hlavně v jižních Čechách, člověk měl pocit při sledování traileru,...

»