Čeští Space Engineers poprvé na Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 29.11.2019, 12:58

Publikováno: 29.11.2019, 12:58

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4339 článků

Sandboxová hra Space Engineer od českého studia Keen Software House, v níž si ve vesmíru budujete vlastní stanici, základnu, ale i loď, se blíží svému vydání na Xbox One. Dokonce již proběhla certifikace u Microsoftu a v současnosti probíhá další testování. Jak se můžete dozvědět z videa níže, které obsahuje především vůbec první záběry z verze pro Xbox One, tvůrci v lednu plánují zapracovat na optimalizaci výkonu hry napříč kampaní i multiplayerem, a taktéž upravit rozhraní a ovládání, aby lépe vyhovovalo našemu ovladači. Už vás nebudeme déle zdržovat a pokochejte se, jak česká hra Space Engineers šlape na konzoli Xbox One.

 • Tirpit Ros

  A bude v češtině?

 • Martin Pirát

  Bude tam ta čeština nebo ne?

  • Maladava

   Nemyslíte, že kdyby se to vědělo, tak by to v článku bylo?

   • Tirpit Ros

    Opravdu zbytečná odpověď!nemyslíte že by mohli mít zdejší tvůrci více info než „ostatní“.Proč se musí vždy ukázat někdo jako Vy aby se předvedl?urazil?nebo co je cílem odpovědi?Čeština na PC např existuje a ten kdo má možnost testování třeba umí odpovědět!

    • Maladava

     Já Vás urazil? Tak to se hluboce omlouvám. A mimochodem je spousta her, které jsou v CZ na PC i na PS, ale na Xboxu ne. A urazím vás ještě jednou, Vaše odpověď se strašně blbě čte. Používat mezery by nebylo špatné a věty začínají velkým písmenem. 😉 Hezký den.

     • Tirpit Ros

      Učitelskej-opět-opravy,rejpání.Přesně takovej jsi i v životě,heleďse vo to co jak kdo píše nejde že?Jde o tebe-na slušně napsanou otázku si sem příjdeš a píšeš hodně od věci,pokud kurdek jaykože nevíš a TY nevíš!tak nekomentuj,jenže vono ti to nedá žejo!Vono něco prostě napsat musíš ,prostě jen tak-tady jsi král na netu nikdo tě nevidí.Tak a tvojí omluvu si strč ju:-)

   • Martin Pirát

    Netuším.