Chivalry dorazí v prosinci na Xbox One

Autor: p.a.c.oPublikováno: 20.11.2015, 16:43

Publikováno: 20.11.2015, 16:43

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1557 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Šermířské řemeslo je populární i ve virtuálním světě, o čemž svědčí úspěch nezávislého titulu Chivalry. Bohužel nebyla možnost, jak si hru na Xbox One zahrát, ale to se prvního prosince změní. V tento den dorazí tato populární hra od Torn Banner Studios i na Xbox One a to digitální cestou. Cena, ze kterou bude možné hru pořídit je 20 dolarů za základní edici nebo 30 dolarů za DLC obsahující čtyři DLC se skiny, zbraněmi a helmami.

Nabídka herních módů je víc než pestrá a díky tomu si zaválčíme na 25-ti mapách, kde se utká 24 udatných rytířů. Komu by tahle jatka nevyhovovala, může se ponořit od nového módu Horda. V tom se bude šestice statečných pokoušet přežít nájezdy protivníků tak dlouho, jak to jenom půjde. Chivalry je fenomén na ostatních platformách a my nemáme důvod se obávat, že by na Xbox One byla nouze o hráče alespoň do té doby, než dorazí Kingdom Come, ale jak všichni víme, to ještě nejaký čas potrvá. Do té doby je Chivalry minimálně hodně dobrým tréninkem.

 

27. 11. 2015 • Josef Brožek0

Chivalry: Medieval Warfare na Xbox One ve Full HD

Po úspěšném startu na PC se minulý rok vývojáři rozhodli dostat hru i na konzole. Na konzolích minulé generace se ji nějakou dobu docela vedlo, avšak teď se autoři přiklonili i k přeportování Chivalry: Medieval Warfare na novou generaci. Jde o multiplayerové středověké klání, kde se dvě strany složené z několik hráčů řežou navzájem coby rytíři, lučišníci nebo obyčejní pěšáci apod. Hraje se z pohledu první i třetí osoby, to...

»