Cuphead má záviděníhodné prodeje

Autor: chaosteoryczPublikováno: 12.8.2018, 12:06

Publikováno: 12.8.2018, 12:06

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1992 článků

Plošinovka od studia MDHR neokouzlila jen překrásnou retro grafikou, ale také obtížností, kterou připomněla dávnou éru „hopsaček“, při nichž létala vzduchem sprostá slova, vyškubané vlasy a herní zařízení. Obtížné, a ještě k tomu nezávislé, hry mají k vysokým prodejům cestu náročnější, neboť moderní doba velí k rychlým a do jisté míry primitivním projektům. O to více může vývojáře hřát, že na PC a konzoli Xbox One si hru pořídily více jak tři miliony hráčů. A to se Cuphead prodává jen v digitální podobě. Určitě nepůjde o konečná čísla. Příští rok hra dostane ještě dodatečný obsah (nová postavička, úrovně, bossové a zbraně) a ten určitě pomůže hru vrátit do popředí zájmu.

 • JoohnCZ

  Hra supr, jen pro me docela těžká…ale planuji se k ni zase vrátit😎🎮👌

 • Petr J.

  Zvažuji si pořídit tu to hru,problém je,že všude čtu jak je těžká. Těžkých her jsem si užil v 90 let. od té doby jsem zestárl o 10 let a přišel o mnoho vlasů které mi stejně při hraní zešedivěli 😀 😀 😀

  • JoohnCZ

   Hra je hodne o tom, ze se postupne učíte co kde a jak se stane…a pak jste na to připraven a uz to jde zvládnout…ale nervy ze železa jsou potřeba:) hral jsem sólo, myslim ze ve dvou to bude lehčí, protoze se muzete oživovat navzájem.

   • Petr J.

    JoohnCZ,díky za povzbuzení a také za jistou radu.