Cyberpunk 2077 zase odložen

Autor: tonyskatePublikováno: 18.6.2020, 18:24

Publikováno: 18.6.2020, 18:24

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4634 článků

Je to k nevíře, ale polské studio CD Projekt RED opět odkládá léta očekávanou RPG Cyberpunk 2077. Dle dubnového data už bychom dávno hráli, ovšem poté byla hra odložena na 17. září, k čemuž by nakonec stejně došlo s ohledem na koronavir. Teď ovšem tvůrci uveřejnili zprávu, že hru opět odkládají a vydání je tak posunuto až na 19. listopadu letošního roku. Snad uvolnění termínu využijí vydavatelé a prázdné místo zaplní. My pak můžeme doufat, že už tou dobou budou venku nové konzole a Cyberpunk 2077 by tak rovnou mohl vyjít i na Xbox Series X.

Důvodem je pochopitelně dodatečný čas na vývoj hry. U tohoto studia pak není žádnou novinku, že své projekty odkládá, aby vydalo co nejlepší produkt. V současnosti je hra hotova z hlediska obsahu a hratelnosti. Úkoly, scény, RPG systémy a předměty, vše co nabídne Night City, už zkrátka ve hře je. S ohledem na rozsáhlost a komplexnost je ovšem třeba všechno opakovaně zkontrolovat, vyvážit herní mechaniky a opravit nespočet bugů a chyb. Novináři z celého světa pak začínají hru hrát a jejich dojmy budou zveřejněny 25. června po speciálním streamu Night City Wire, kde se po dlouhé době dozvíme zásadní novinky o hře.

Cyberpunk 2077 vyjde 19. listopadu v češtině pro Xbox One a třeba tou dobou i pro Xbox Series X, takže byste se rovnou mohli pustit do hraní next-gen verze hry.

 • Akronym

  Ale jo, počkáme si 🙂

 • StriderCZ

  Na vše důležité v životě jsem si musel vždy…dlouho… počkat

 • Piro

  Tak už rovnou na next gen

 • Hardombre01

  To bylo stejne jasny jako, ze do konce prazdnin bude na boxu novej dashboard 😀(jen spekuluji,ale pak si na me vzpomente)

 • FABIOOZO

  Dalsi velke studio ma neschopne vyvojare (nerypu do nich). Kdyz ale studio oznami nejake datum tak to ma byt v ten den hotove a ne odkladat xkrat s tim ze to pozrebuji doladit. To mi hlava nebere toto. ( bez urazky kuciiii)

20. 11. 2020 • Lukáš Urban0

Před i za oponou opulentního Cyberpunku 2077

Pár dní zpět jste si mohli prohlédnout záběry z xboxové verze hry. Ať už na vás udělaly ukázky ze hry dojem jakýkoliv, reklamní oddělení polského studia zašlo do zbrojnice a na poslední týdny před vydáním vytáhlo těžký kalibr prostřednictvím páté epizody Night City Wire. A to nejdůležitější a nejzajímavější si můžete prohlédnout níže v jednotlivých videích.

»
18. 11. 2020 • Lukáš Urban12

Cyberpunk 2077 se představil přímo na Xboxu

Už v minulých letech bylo znát, že Microsoft a CD Project Red mají mezi sebou nadstandardní vztahy. Právě na konferenci Xboxu vystoupil Keanu Reeves, aby fanoušky přivedl k nirváně a fanynky k vlhkým snům. Proto nejspíš nepřekvapí, že se ve speciálním streamu objevil prosincový (ano, věříme tomu, že už to konečně vyjde) megahit přímo na konzolích Xbox. Autoři pustili do éteru kombinované záběry nejsilnějších konzolí obou generací. To znamená ukázku z Xboxu One X...

»
27. 10. 2020 • tonyskate6

Cyberpunk 2077 až v prosinci

O odkladu očekávané RPG Cyberpunk 2077 už jsme psali tolikrát, že to nebudeme protahovat. Polské studio CD Projekt RED právě oznámilo, že hru odkládá z listopadu na 10. prosince, i když už byl vývoj nedávno ukončen fází GOLD, ale nadále se pracuje na opravách. Důvodem k tomu je, že musí připravit a otestovat celkem 9 verzí hry včetně next-gen konzolí, a to vše při práci z domova. Verze pro nové konzole přitom mají...

»
15. 10. 2020 • tonyskate0

Styl a vehikly v Cyberpunk 2077

Dnes byla odvysílána už čtvrtá epizoda speciálu Night City Wire a jak bylo slíbeno, došlo především na různé vehikly, ve kterých se budete moci po cyberpunkovém městě prohánět. Mezi vozidla temné budoucnosti se pochopitelně budou řadit parádní auta, ať už lacinější, terénní, těžká, luxusní či hypersporťáky. Polští borci nezapomněli ani na motorky, které spolu s auty dokonce dostaly vývojářské deníčky. Jestli patříte mezi fanoušky Keanu Reevese, jistě víte, že je blázen...

»
01. 10. 2020 • tonyskate0

Keanu Reeves v reklamě na Cyberpunk 2077

Když se na loňské E3 konferenci Xbox objevil herec Keanu Reeves, aby představil Cyberpunk 2077, ve kterém ztvární postavu Johnnyho Silverhanda, dav doslova šílel a tento okamžik se stal památným. Sám Reeves takovou reakci určitě nečekal, což bylo v přímém přenosu vidět. Není tedy divu, že ve spolupráci se studiem CD Projekt RED rád pokračuje a vystupuje v nejnovější reklamě na hru.

»
18. 09. 2020 • p.a.c.o1

Vítejte v Night City

Hned dvě nová videa nám servírují vývojáři z CD Projekt Red k jedné z nejočekávanějších her letošního roku, Cyberpunk 2077. První trailer je uvitací pohlednicí do Night City, kdy si prohlédneme všechny krásy a úskalí tohoto města. A jelikož to je město, kde se bude všechno odehrát, druhé video se věnuje gangům, které zde budou působit. Coby V se jako žoldák nebudeme bát vzít si práci od každého z gangů,...

»
11. 08. 2020 • tonyskate0

Trio nových videí pro Cyberpunk 2077

Včerejší druhá epizoda Night City Wire věnovaná očekávané RPG Cyberpunk 2077 od polských borců ze studia CD Projekt RED nabídla řadu novinek a především tři nová videa plná záběrů z hraní. První z nich, pojmenované Lifepaths, vám blíže představí příběhový základ postavy, který budete moci vybrat pro V, tedy hlavního hrdinu hry. Každá cesta, ať už Corpo, Nomad nebo Street Kid, zahrnuje odlišné představení do Night City a ovlivní váš průchod hrou.

»
25. 06. 2020 • tonyskate3

Parádní trailer na Cyberpunk 2077

První vysílání Night City Wire je prakticky za námi a my se můžeme po dlouhé době pokochat zbrusu novým trailerem na Cyberpunk 2077. Spatříte v něm svět, postavy a další nastínění příběhu a akce. Důležité je také poznamenat, že upoutávka zachycuje pouze části z prologu hry a i tak už to vypadá naprosto skvěle. Nezapomeňte si při sledování zapnout české titulky, které bude pochopitelně mít i samotná hra, až 19. listopadu vyjde...

»