DayZ je stále v plánu pro konzoli Xbox One

Autor: chaosteoryczPublikováno: 2.12.2017, 12:00

Publikováno: 2.12.2017, 12:00

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1738 článků

Co? Co že to? A jo, DayZ. To je ten survival titul v otevřeném světě, který vzešel z módu pro druhou Armu a autoři se ho už půl dekády snaží dokončit. Ba co víc, oni mají v plánu ho vydat i mimo PC platformu. Nebudeme soudit, v jakém stavu hra je, neboť na Steamu je hra stále v předběžném přístupu a reakce hráčů jsou smíšené. Najít mezi všemi nějaký objektivní vzorek je přitom nemožné, ale když jedinec, s více jak třemi tisíci nahraných hodin autorům vyčítá, že jsou laxní s vývojem, a že ve hře není doteď obsah slíbený před lety, asi není záhodno se příliš těšit. Verze pro Xbox One sice byla přislíbena, ale vývojáři jasně řekli, že prioritou je PC, takže na konzole dojde až tehdy, budou-li hotoví s primární platformou.

Dlouhé týdny a měsíce pak bylo ticho a většina z nás asi i zapomněla, že vůbec nějaký DayZ má být. Nechceme, aby to vyznělo nějak špatně, ale pravděpodobně zapomněli i hráči na počítačích, protože najít DayZ mezi nejranějšími hrami na Steamu, je nadlidský výkon. Podle zpráv z blogu je však xboxový port stále v plánu a „měl by být“ vypuštěn příští rok, protože, podle slov autorů, velká komunita hráčů stále čeká na náročnou survival hru. Uděláme si tedy malý průzkum. Čekáte opravdu netrpělivě na DayZ nebo už jste nad nekonečným vývojem hry zlomili hůl?

  • Lukáš Kaňka

    Pokud vyjde určitě zkusím ale zas ňák nutně po DayZ netoužím.

  • Urunak

    tak už podojili PC hráče a hledají další „blbce“ mezi xbox hráči, DayZ vyšla v alfě 16. pro. 2013 pro PC a dodnes je v alfě !!!!!!!!!!!! …že jim není hamba zlodějům 🙁