DayZ přinese další výzvu s rozšířením Frostline

Autor: LindyPublikováno: 13.5.2024, 16:19

Publikováno: 13.5.2024, 16:19

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lindy

Lindy

Je autorem 266 článků

Miluji hry a to všech kategorií. Málo her ovšem dohraji do konce. Spíše mě baví objevovat a testovat nové věci. Jsem velký fanda hokeje a zejména NHL.

Svět DayZ stále žije a skoro by se dalo říct, že se hraje čím dál tím více. Proto se možná autoři rozhodli přinést do hry novou mapu, na kterou hráči čekali opravdu dlouho. Těšit se můžeme na mapu s názvem Sachal o rozloze více než 80 kilometrů čtverečných. Ta přinese nové herní mechaniky, nejtěžší výzvu na přežití a to i díky náročné zasněžené krajině, kde mráz a nedostatek jídla budou ta největší výzva. Rozšíření by mělo dorazit na podzim tohoto roku.

28. 05. 2024 • Lindy0

Mapa Livonia zdarma pro majitele DAYZ

Aktualizace 1.25 přinesla samozřejmě mnoho změn, ale tou hlavní je uvolnění mapy Livonie pro všechny hráče. Mapa se tak stane součástí hry a nebude ji potřeba kupovat. Pokud jste tuto mapu ještě nehráli nebo ji nevlastníte, tak doporučujeme vyzkoušet. Jedna se o menší mapu než Černarus a tím pádem více kontaktů a větší boj o přežití.

»
20. 02. 2024 • Lindy0

DayZ a update1.24

Nová puška, helma a další novinky! To přináší první aktualizace tohoto roku.

»
03. 07. 2023 • HusekD0

Bohemia Interactive vychválila službu Xbox Game Pass

Minulý týden proběhlo slyšení se zástupci FTC a Microsoftu, ohledně probíhající akvizice společnosti Activision Blizzard. V průběhu celého slyšení jsme se dočkali i vyjádření Jima Ryana, který je v této záležitosti hlavním odpůrcem. Jeden z jeho mnoha nesmyslných bodů se zaobíral i službou Xbox Game Pass. Jim Ryan zde uvedl, že vydavatelé nemají „jednomyslně“ službu Xbox Game Pass v oblibě, protože ničí hodnotu her.

»
24. 05. 2023 • DandyCZE0

DayZ a update 1.21

Fenomen DayZ se stále vylepšuje a upravuje. Jako velký fanda této hry bych si přál hlavně lepší optimalizaci na Xboxu a to výhradně s auty, ale bohužel se stále neobjevuje. Je také velká škoda, že hra založená na obsahu komunity stále nemá na konzolích podporu komunitního obsahu. Na druhou stranu vždy vyhlížím novinky, které update přinese.

»
06. 04. 2023 • DandyCZE0

DayZ a Xboxweb server

Jsem rád, že se nám zase podařilo nastartovat náš server v DayZ. Po Valheimu je to tak druhý aktuálně běžící server pro naše fanoušky.

»
28. 03. 2023 • xkotv0

XKO TV #12

Těšíme se na jaro a někdo na hoře zase píchnul pytel se sněhem, takže máme spoustu času se dívat na video obsah a XKO TV si pro vás zase něco připravilo.

»
19. 04. 2022 • DandyCZE0

DayZ update 1.17 právě dorazil

DayZ dneska dostalo dalšího updejt a to pod taktovkou 1.17. Na ofiko server se jede od nuly, takže dnešní hra bude připomínat slet šortkařů, ale to nic nebrání tomu si pořádně zahrát. Samozřejmě kromě oprav různých věcí se dočkáme i přídavků. Na boj z blízka se nyní můžete vyzbrojit píchákem, ala kopí, na delší vzdálenost oceníte Longhorn pistol a k dispozici bude i puška CR-550 Savanna s kterou budete kosit vysokou se zavázanýma...

»
03. 03. 2022 • DandyCZE0

DayZ XboxWeb server vypínáme

Chtěl jsem poděkovat všem hráčům, kteří se v průběhu roku pohybovali na našem serveru. Celkově se registrovalo na 100 hráčů a na serveru se postupně vystřídalo 53 hráčů, bohužel se nám nepodařilo udržet stálou hráčskou základnu a tak server vypínáme. Kdo si oblíbil DayZ určitě se může podívat na ofiko servery, kam se půjdeme také někdy proběhnout. Jsem rád, že se podařilo vytvořit skupinu pravidelných hráčů, ikdyž to na Discordu...

»