Demo NBA Live 18 dorazí zítra

Autor: p.a.c.oPublikováno: 10.8.2017, 19:41

Publikováno: 10.8.2017, 19:41

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1197 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Po roční pauze se dočkáme dalšího dílu NBA Live 18 od EA Sports, kteří se pokusí narušit dominanci basketbalové série od konkurenčních 2K Sports. Abychom si hru mohli osahat ještě před vydáním, již zítra, 11. srpna, si budeme moci vyzkoušet demoverzi. V ní si zopakujeme loňské finále Golden State Warriors a Cleveland Cavaliers v klasickém herním módu. K tomu ale demo nabídne i prolog pro The One mód. Postup zde získaný bude následně možné přenést do plné hry.

Co se týče hráče, který hře propůjčil svou tvář, v letošním případě dokonce tváře dvě, bude jím James Harden z Houston Rockets. Obal si můžete prohlédnout níže a přesně by měl symbolizovat možnosti, jež letošní NBA Live 18 nabídne. V případě, že se vám hra zalíbí, můžete si jí předobjednat a začít se těšit na 15. září, kdy hra vychází. Určitě se sluší zmínit, že v rámci služby EA Access bude možné hru vyzkoušet v trial verzi po dobu deseti hodin, kdy v případě zakoupení se vám všechen postup přetaví do plné verze hry. Snad tedy letošní NBA postoupí dál a nabídne pořádný souboj obou sérií.

04. 08. 2017 • chaosteorycz1

V NBA Live 18 se představí i ženy

Electronic Arts se opravdu snaží, aby své pojetí NBA prodala co nejlépe a po důležitých novinkách v oblasti režimů s hrdostí oznamují, že hra nabídne kompletní ženskou ligu WNBA. To znamená nejen oficiální seznam týmů a skutečné soupisky hráček, ale také prvenství, kterým se NBA Live 18 může pochlubit. Women’s National Basketball Association totiž ještě v žádné předchozí hře nebyla ve své plně licencované podobě. Ostatně Sean O’Brien, výkonný producent EA Tiburon, je...

»