Destiny 2 odhalilo první gameplay záběry a střípky z příběhu

Autor: wellkeybigPublikováno: 18.5.2017, 20:41

Publikováno: 18.5.2017, 20:41

Sociální sítě

O autorovi

wellkeybig

wellkeybig

Je autorem 100 článků

Přijde mi to, jako včera kdy dorazilo Destiny. Hra, která okouzlila spoustu hráčů svou grafikou, zpracovaným světem a zábavnými akčními mechanizmy. Destiny, ale dorazilo již v roce 2014 a není tedy divu, že dnes hráči po celém světě hltají novinky, které vývojáři odhalili během dnešní streamované akci v Los Angeles.

Bungie, prezentovala první misi s názvem Homecoming, při které můžeme vidět známé prostředí a to přímo domovský Tower který, ale napadají Cabalové, válkychtivá rasa okupující Mars. Díky tomu, že na konci první mise je Tower dobit ztratí tím hráči své útočiště. Cílem Destiny 2 bude povstat a obnovit své síly.


Destiny 2 nabídne spoustu novinek, jako jsou tři zbraňové sloty, které by měli být pružnější než v prvním díle. Nové třídy jako Warlock s Dawnbladem. Těšit se můžeme i na nový PVP režim s názvem Countdown kde půjde o adrenalinem nabité přetahování sil.

Hlavní novinkou bude flexibilita MMO prvků jako libovolný přesun bez nutnosti vracení se na oběžnou dráhu. Explorace okolí nebo dělání vedlejších misí jako hledání pokladů. K dispozici bude čtveřice planet Země, Titan, Io a Nessus. Ukázky, které vývojáři ukázali, vypadají opravdu fantasticky. Bungie oznámilo, že zapracovalo na klanovém systému, a lepší správě hráčů jako in-game seznam hráčů, přizpůsobitelný hud a veškeré ukazatele. Vývojáři novinkami rozhodně nešetřili a kromě gameplay záběrů ze hry vypustily i trailer zaměřený na příběh.

Sám jsem zvědavý kolik úprav ještě Bungie s hrou udělá a jestli dojem pouze vylepšené jedničky s vydáním hry zmizí. Destiny 2 dorazí již 8. Září těšíte se?

07. 07. 2017 • p.a.c.o0

Otevřená beta Destiny 2 již tento měsíc

To, že se očekávané Destiny 2 dočká betaverze není žádné překvapení. Možná ale někoho překvapí informace, že otevřená betaverze bude dostupná ještě v průběhu července. Nejdříve se dočkají ti hráči, kteří neváhali a hru si pořídili v předobjednávce. Právě oni dostanou přístup do bety v early verzi již 18. července. Zbytek zájemců čekajících na to, jak hra dopadne a podle toho případně zakoupit si bude muset počkat do 21. července,...

»
24. 05. 2017 • chaosteorycz0

Záběry z druhého Destiny a informace o příběhu

Destiny 2 je jednou z nejočekávanějších her letošního roku a jmenovat důvody proč, potřebovali bychom speciální tematický článek. Bungie se podařilo s novou značkou zařadit po bok zajetých sérií a nepotřebovali k tomu ani kampaň pro jednoho hráče. Výborná hratelnost, široká základna hráčů a neustálý příval dodatečného obsahu, se postaraly o jasný hit, u něhož bylo pokračování více než jisté. Může se zdát, že navázat na úspěch bude snadné, nicméně vývojáři chtějí laťku...

»
30. 03. 2017 • p.a.c.o1

Destiny 2 oznámeno

Po všech únicích už vývojáři nemohli mlžit dál, takže jsme se dnes dočkali oficiálního oznámení Destiny 2, na které čekají zástupy hráčů. Z informací třeba vyplývá, že beta by se měla uskutečnit v létě, že hlavní náplní bude zachránit lidstvo od vyhlazení a celkově by pokračování mělo být lepší ve všech směrech. Nesmí chybět představení sběratelské edice a také trailer „Rally the Troops“ ukazující dva Vanguardské bojovníky, kteří chtějí motivovat...

»