Destiny 2 odhalilo první gameplay záběry a střípky z příběhu

Autor: wellkeybigPublikováno: 18.5.2017, 20:41

Publikováno: 18.5.2017, 20:41

Sociální sítě

O autorovi

wellkeybig

wellkeybig

Je autorem 116 článků

Přijde mi to, jako včera kdy dorazilo Destiny. Hra, která okouzlila spoustu hráčů svou grafikou, zpracovaným světem a zábavnými akčními mechanizmy. Destiny, ale dorazilo již v roce 2014 a není tedy divu, že dnes hráči po celém světě hltají novinky, které vývojáři odhalili během dnešní streamované akci v Los Angeles.

Bungie, prezentovala první misi s názvem Homecoming, při které můžeme vidět známé prostředí a to přímo domovský Tower který, ale napadají Cabalové, válkychtivá rasa okupující Mars. Díky tomu, že na konci první mise je Tower dobit ztratí tím hráči své útočiště. Cílem Destiny 2 bude povstat a obnovit své síly.


Destiny 2 nabídne spoustu novinek, jako jsou tři zbraňové sloty, které by měli být pružnější než v prvním díle. Nové třídy jako Warlock s Dawnbladem. Těšit se můžeme i na nový PVP režim s názvem Countdown kde půjde o adrenalinem nabité přetahování sil.

Hlavní novinkou bude flexibilita MMO prvků jako libovolný přesun bez nutnosti vracení se na oběžnou dráhu. Explorace okolí nebo dělání vedlejších misí jako hledání pokladů. K dispozici bude čtveřice planet Země, Titan, Io a Nessus. Ukázky, které vývojáři ukázali, vypadají opravdu fantasticky. Bungie oznámilo, že zapracovalo na klanovém systému, a lepší správě hráčů jako in-game seznam hráčů, přizpůsobitelný hud a veškeré ukazatele. Vývojáři novinkami rozhodně nešetřili a kromě gameplay záběrů ze hry vypustily i trailer zaměřený na příběh.

Sám jsem zvědavý kolik úprav ještě Bungie s hrou udělá a jestli dojem pouze vylepšené jedničky s vydáním hry zmizí. Destiny 2 dorazí již 8. Září těšíte se?

22. 08. 2017 • wellkeybig0

Launch trailer láká na Destiny 2

Studio Bungie zveřejnilo launch trailer k Destiny 2, který připomíná brzké vydání. Pokračování Destiny slibuje novou kampaň s filmovým nádechem. Vývojáři sází na intenzivní multiplayerový zážitek a dobrodružství napříč neprobádanými světy. Destiny 2 je jednou z nejočekávanějších her letošního roku a dorazí již 6. září na Xbox One.  

»
24. 07. 2017 • p.a.c.o2

Beta Destiny 2 prodloužena

Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je bezesporu Destiny 2. Jestli to bude hra dobrá či nikoli by měla naznačit právě probíhající otevřená betaverze. Podle původního plánu mělo být hraní ukončeno dnes, ale jestli někdo ještě nestihl, stále je možnost. Otevřená betaverze byla prodloužena do tří hodiny ráno středy 26. července. V rámci bety je možné si vyzkoušet úvodní singlplayerovou misi, která mimo hraní nechá nahlédnout i pod pokličku příběhu....

»
07. 07. 2017 • p.a.c.o0

Otevřená beta Destiny 2 již tento měsíc

To, že se očekávané Destiny 2 dočká betaverze není žádné překvapení. Možná ale někoho překvapí informace, že otevřená betaverze bude dostupná ještě v průběhu července. Nejdříve se dočkají ti hráči, kteří neváhali a hru si pořídili v předobjednávce. Právě oni dostanou přístup do bety v early verzi již 18. července. Zbytek zájemců čekajících na to, jak hra dopadne a podle toho případně zakoupit si bude muset počkat do 21. července,...

»
24. 05. 2017 • chaosteorycz0

Záběry z druhého Destiny a informace o příběhu

Destiny 2 je jednou z nejočekávanějších her letošního roku a jmenovat důvody proč, potřebovali bychom speciální tematický článek. Bungie se podařilo s novou značkou zařadit po bok zajetých sérií a nepotřebovali k tomu ani kampaň pro jednoho hráče. Výborná hratelnost, široká základna hráčů a neustálý příval dodatečného obsahu, se postaraly o jasný hit, u něhož bylo pokračování více než jisté. Může se zdát, že navázat na úspěch bude snadné, nicméně vývojáři chtějí laťku...

»
30. 03. 2017 • p.a.c.o1

Destiny 2 oznámeno

Po všech únicích už vývojáři nemohli mlžit dál, takže jsme se dnes dočkali oficiálního oznámení Destiny 2, na které čekají zástupy hráčů. Z informací třeba vyplývá, že beta by se měla uskutečnit v létě, že hlavní náplní bude zachránit lidstvo od vyhlazení a celkově by pokračování mělo být lepší ve všech směrech. Nesmí chybět představení sběratelské edice a také trailer „Rally the Troops“ ukazující dva Vanguardské bojovníky, kteří chtějí motivovat...

»