Destiny 2 oznámeno

Autor: p.a.c.oPublikováno: 30.3.2017, 18:39

Publikováno: 30.3.2017, 18:39

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1197 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Po všech únicích už vývojáři nemohli mlžit dál, takže jsme se dnes dočkali oficiálního oznámení Destiny 2, na které čekají zástupy hráčů. Z informací třeba vyplývá, že beta by se měla uskutečnit v létě, že hlavní náplní bude zachránit lidstvo od vyhlazení a celkově by pokračování mělo být lepší ve všech směrech. Nesmí chybět představení sběratelské edice a také trailer „Rally the Troops“ ukazující dva Vanguardské bojovníky, kteří chtějí motivovat lidstvo v boji. Všechno ale hezky popořadě.

První Destiny si u hráčů získalo hodně velké sympatie a vývojáři z Bungie by rádi navázali na úspěch prvního dílu a přitom nabídli ještě lepší zážitek. Dosáhnout toho chtějí intenzivní FPS akcí, novým příběhem, propracovanými postavami a celou řadou vylepšení herních mechanik, díky čemuž by hra měla být přístupná širokému spektru hráčů. Je otázkou, na kolik je tento přístup vhodný pro opravdu zapálené hráče, ale snad se vývojářům povede najít ten správný balanc.

Co se zasazení příběhu týče, záchrana lidstva nebude jednoduchá. Poslední bezpečné město na zemi leží v troskách, protože nedokázalo odolat náporu nových a mocných jednotek elitní armády Red Legion. My, jakožto Guardianové si budeme muset osvojit nové dovednosti a zbraně, znovu sjednotit jednotky v městě, udržet je pohromadě a následně město vytrhnout ze spárů Red Legion a vrátit ho do těch správných rukou. Naše kroky povedou samozřejmě i mimo naši planetu, takže se těšme na nové planety ve sluneční soustavě. Herní zážitek by měl nabídnout pro každého zájemce něco, jelikož na své si přijdou jak solo hráči, tak vyznavači kooperativního nebo kompetitivního hraní.

Ještě před vydáním se dočkáme nejdříve 18. května první gameplay ukázky, následovat bude v létě betaverze (zatím není jasná, zda otevřená nebo uzavřená) a všechno vyvrcholí vydáním samotné hry 8. září. Jak bývá dobrým zvykem, hra vyjde v celé řadě edic a to jak digitálně, tak na fyzických discích. Jako největší lákadlo se nám jeví sběratelské edici, které vévodí úžasná taška. Ostatně posuďte sami na obrázku níže, kde také najdete pár screenů a také zmíněné video. Destiny 2 bude velkou událostí letošního herního roku a my už se jí nemůžeme dočkat. Těšíte se také nebo Destiny není ten správný kus vesmíru pro vás?

  • BaRReLL

    Trailer jsem si pouštěl už nejmíň patnáctkrát a pořád se směju těm hláškám.

24. 07. 2017 • p.a.c.o2

Beta Destiny 2 prodloužena

Jednou z nejočekávanějších her letošního roku je bezesporu Destiny 2. Jestli to bude hra dobrá či nikoli by měla naznačit právě probíhající otevřená betaverze. Podle původního plánu mělo být hraní ukončeno dnes, ale jestli někdo ještě nestihl, stále je možnost. Otevřená betaverze byla prodloužena do tří hodiny ráno středy 26. července. V rámci bety je možné si vyzkoušet úvodní singlplayerovou misi, která mimo hraní nechá nahlédnout i pod pokličku příběhu....

»
07. 07. 2017 • p.a.c.o0

Otevřená beta Destiny 2 již tento měsíc

To, že se očekávané Destiny 2 dočká betaverze není žádné překvapení. Možná ale někoho překvapí informace, že otevřená betaverze bude dostupná ještě v průběhu července. Nejdříve se dočkají ti hráči, kteří neváhali a hru si pořídili v předobjednávce. Právě oni dostanou přístup do bety v early verzi již 18. července. Zbytek zájemců čekajících na to, jak hra dopadne a podle toho případně zakoupit si bude muset počkat do 21. července,...

»
24. 05. 2017 • chaosteorycz0

Záběry z druhého Destiny a informace o příběhu

Destiny 2 je jednou z nejočekávanějších her letošního roku a jmenovat důvody proč, potřebovali bychom speciální tematický článek. Bungie se podařilo s novou značkou zařadit po bok zajetých sérií a nepotřebovali k tomu ani kampaň pro jednoho hráče. Výborná hratelnost, široká základna hráčů a neustálý příval dodatečného obsahu, se postaraly o jasný hit, u něhož bylo pokračování více než jisté. Může se zdát, že navázat na úspěch bude snadné, nicméně vývojáři chtějí laťku...

»
18. 05. 2017 • wellkeybig0

Destiny 2 odhalilo první gameplay záběry a střípky z příběhu

Přijde mi to, jako včera kdy dorazilo Destiny. Hra, která okouzlila spoustu hráčů svou grafikou, zpracovaným světem a zábavnými akčními mechanizmy. Destiny, ale dorazilo již v roce 2014 a není tedy divu, že dnes hráči po celém světě hltají novinky, které vývojáři odhalili během dnešní streamované akci v Los Angeles.

»