Detaily o příběhové části F1 2021

Autor: p.a.c.oPublikováno: 29.6.2021, 20:53

Publikováno: 29.6.2021, 20:53

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2279 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Velkou novinkou letošního formulového ročníku F1 2021 bude bezesporu zbrusu nový příběhový režim nazvaný Breaking Point. Určitě je tedy na místě se podívat na to, jakou zápletku vlastně přinese. Na první pohled nepůjde o nic převratného, jelikož naše postava, nadějný závodník Aiden Jackson se bude chtít z Formule 2 propracovat až do slavné Formule 1. To se mu samozřejmě povede, ale udržet dobrou výkonnost a psychicky ustát velký psychický tlak této soutěže nebude vůbec snadné. Naštěstí bude mít po ruce zkušeného parťáka Caspera Akkermana.

Ten sám moc dobře ví, jak těžké je cestu na vrchol ustát. Naštěstí v životě potkal tu správnou ženu, jeho manželku Zoei, která podporuje nejen svého manžela, ale klid v duší se pokusí pomoct najít i nám. Samozřejmě tu bude i záporák, který se také snaží dostat na vrchol, ale víc než činy na trati ho do Formule 1 dotlačily různé levárny a hry mimo ni. Takový zkrátka bude namyšlenec Devon Butler. Mimo příběhové části samozřejmě nebudou chybět dříve zmíněné novinky jako kooperativní kampaň, hraní na rozdělené obrazovce a další. Kdo si koupí Deluxe Edici, bude moct začít o stupně vítězů usilovat již 13. července. Na ostatní hráče se pak dostane o pár dní později, 16. července.

21. 07. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: F1 2021

Velkou novinkou letošního roku byla koupě závodních matadorů z Codemasters, které pod svá křídla pojala neméně známá společnost Electronic Arts. Codemasters se pečlivě starají o několik závodních her, kdy jednou z nejpovedenějších značek jsou jistě licencované závody Formule 1. Ty nám přináší rok co rok a my jsme zatím vždy byli s dosavadním pokrokem spokojeni. Nový ročník F1 2021 je ale první, který vychází pod hlavičkou EA, takže se jistě mnohým hráčům vkrádají...

»
10. 07. 2021 • Lukáš Urban0

Vydání F1 2021 připomíná nová ukázka

Třebaže vedení Codemasters prochází obnovou, na plánovaném vydání ohlášených her to nic nemění. To se týká i letošního ročníku formulí, které se přifaří 16. července. Nebo dokonce už 13., pokud máte v hledáčku lepší edici hry. Letos každopádně není nová jen soupiska závodů, která odpovídá oficiálnímu kalendáři, ale i kariéra, která po vzoru EA her dostala příběhový režim Braking Point. V něm, coby nováček ve světě motorsportu, poměříme síly se stájovým...

»
15. 04. 2021 • p.a.c.o0

F1 2021 v polovině července

Poprvé pod novým vedením jsme dostali informace k chystanému ročníku F1 2021. Tou nejdůležitější z nich je datum vydání a samozřejmě nové oznamovací video. Fanoušci závodů by si v kalendáři měli zaškrtnout datum 16. července, což je ten kdy, nový ročník přijede na naše obrazovky. Co se platforem týče, hra vyjde jak pro Xbox One, tak samozřejmě pro konzole z rodiny Xbox Series.

»