Diablovka Titan Quest pro Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 13.12.2017, 11:50

Publikováno: 13.12.2017, 11:50

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3592 článků

Tradiční akční RPG v posledních letech zažívají návrat, ale jistě si pamatujete na kultovní klasiku Diablo, se kterou se snažila srovnat krok řada her. Podle nás se to nejvíce podařilo například sériím Sacred a Titan Quest. A právě Titan Quest příští rok zamíří na Xbox One, jak oznámilo vydavatelství THQ Nordic. Součástí bude nejen samotná hra, ale také rozšíření Immortal Throne, což už spolu s vylepšenou grafikou a přizpůsobeným ovládání obhajuje cenu 30 dolarů. Pokud jste o této hře neslyšeli, jedná se o izometrické akční RPG, v němž Titáni unikli z věčného vězení a vy se musíte vydat napříč starověkým Řeckem, Egyptem a Asií, abyste je polapili. Úkolem vás samozřejmě pověří mocní bohové, takže byste je neměli zklamat. Těšit se můžete na rozlehlý svět plný legendárních lokací, boje s mýtickými bestiemi, řádnou tvorbu postavy (28 tříd a přes 1000 předmětů) a online multiplayer.

Titan Quest dorazí 20. března na Xbox One a v galerii se můžete podívat na první screenshoty z konzolové verze. K dispozici bude také sběratelská edice (120 dolarů) s replikou řecké válečné helmy, deníček a speciálním balením.

 • Pavel Mekyska

  Pecka!!! Nemůžu si pomoct, ale Titan jsem měl (a stále mám) daleko radši než Diablo..

 • Jan Klepárník

  Hmm pecka, akorát 30 dolarů za takhle starou hru to je fakt výsměch. kupoval jsem to 4x na PC když jeden kus i s datáčem byl za 99,-

 • SlimJim

  Titan quest jsem koupil nedávno ve slevách na steamu. Na Xku mě to za 30 USD fakt neláká.

 • Lukáš Kaňka

  Tak už hraji, pokud bude někdo chtít dát mulťák GT:KankysCZ