Do Gravel zavítá oheň a led

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 25.3.2018, 11:52

Publikováno: 25.3.2018, 11:52

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2281 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

V Milestone mají s jejich posledním výtvorem velké plány. Respektive se snaží o politiku velkých studií, které hry rozšiřují po vydání. Vedle bezplatného obsahu bude Gravel dostávat i dodatky placené, a tím nejbližším je DLC Ice and Fire. Už 28. března si můžete do arkádové závodní hry zakoupit mapu Islandu, do které autoři připravili deset tratí a novou episodu pro kariéru. Island specifikují hory, pobřeží, ale i údolí. Jak můžete vidět v přiloženém traileru, nechybí vulkány, mrazem obalené jeskyně nebo malé rybářské vísky. Do hry více hráčů samozřejmě přibude nová aréna připravená pro režimy Capture the flag a King’s Run.  

15. 03. 2018 • Lukáš Urban4

Ani Cryptaha nenadchnul Gravel

Je to průměr, je to průměr, je to průměr. Nejenom třikrát, ale patrně i víckrát uslyšíte toto slovní spojení od Cryptaha, který neodolal a vyzkoušel začátek závodní arkády Gravel. Relativně mladé závody od Milestone se pravděpodobně nestanou jeho oblíbenci, ale po minulém Burnoutu alespoň přichází malé srovnání toho, jak se to dělalo tehdy a jak dnes. I zábavná arkáda je umění, což ale celá řada tvůrců jnechápe.

»
07. 03. 2018 • p.a.c.o13

RECENZE: Gravel

Herní publikum je značně široké a obecně bych si troufl tvrdit, že závodní hry jsou žánrem, který dokáže uspokojit všechny zájemce. Máme tu simulátory, ultra simulátory pro skutečné závodníky a nechybí ani arkády pro to nejširší publikum. Je přitom jedno, zdali se chcete prohánět na dvou nebo čtyřech kolech.

»