DOOM, DOOM II a DOOM 3 na Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 29.7.2019, 10:06

Publikováno: 29.7.2019, 10:06

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4887 článků

Díky zpětné kompatibilitě si můžeme užívat starších her, ovšem vydavatelé se někdy rozhodnout je vydat i pro Xbox One. Přesně tak se nyní rozhodla Bethesda, která v rámci oslav 25. výročí série a propagace letošního DOOM Eternal vypustila do světa původní trilogii této kultovní série. Mimo zpětnou kompatibilitu si tak můžete stáhnout DOOM (1993), DOOM II (Classic) a DOOM 3. Ani jedna z her není vylepšena po vizuální stránce, ale všechny obsahují obsah navíc:

DOOM (1993) zahrnuje základní hru, rozšíření Episode IV: Thy Flesh Consumed s devíti úrovněmi, a podporu pro lokální kooperaci a deathmatch až pro 4 hráče.

DOOM II (Classic) zahrnuje základní hru, The Master Levels obsahující 20 úrovní od komunity pod dozorem vývojářů, a podporu pro lokální kooperaci a deathmatch až pro 4 hráče.

DOOM 3 zahrnuje základní hru a rozšíření Resurrection of Evil a The Lost Missions.

Všechny tři hry jsou k dostání v obchodě Xbox, a to za 135 Kč v případě prvních dvou dílů, zatímco ten třetí vás přijde na 269 Kč. Objeví se ovšem náznaky, že skrze toto vydání budou možné staženy z prodeje původní a zpětně kompatibilní verze her z Xboxu 360, takže je případně nemažte ze své konzole, pokud si je chcete ponechat.