Druhé rozšíření pro Forza Horizon 4 stále ve vývoji

Autor: tonyskatePublikováno: 9.5.2019, 11:54

Publikováno: 9.5.2019, 11:54

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3930 článků

Tento týden se uskutečnil další stream, který nám představil řadu novinek pro Forza Horizon 4 a Forza Motorsport 7. V obou případech si o nových funkcích a obsahu můžete přečíst tady a tady. Zvláště hráči FH4 budou mít radost, protože je čeká například nový příběh Horizon a tak i sérii zajímavých závodů. Nicméně fanoušci i my pořád čekají na druhé rozšíření. V prosinci vyšel Fortune Island, ovšem dle Forza Horizon 3 jsme počítali, že touto dobou už budeme alespoň vědět, o čem nové rozšíření bude.

Tvůrci z Playground Games jsou si této skutečnosti dobře vědomi a tak ještě před streamem napsali, že se o druhém rozšíření nebudou bavit. Ujistili nás také, že na něm pracují a jsou nadšení z toho, jak dobře vývoj pokračuje. Ještě si tedy budeme muset počkat, ale řekli bychom, že k oznámení dojde nejpozději v červnu na E3. O čem rozšíření bude? Těžko soudit, ale tehdejší Hot Wheels bylo nečekaným překvapením a tak možná tvůrci opět zkusí něco nového.

 • Maladava

  Tak to jsem fakt zvědavej, co to bude za „pecku“, když to trvá relativně dlouho.

  • Chaosteory CZ

   Za 6 měsíců: „A víte co kluci? Už na to serem a dáme jim to do pětky.“

   • VencaF

    proto jsem prestal s FH4 a vratil jsem se k FH3

    • TichoDePrahe73

     hm, tam mi zase pije krev tma, takže jezdím v FH2

     • Akronym

      Tam mě vadí hudba, proto jezdím FH 1.

     • Jaroslav Houdek

      Jednička měla muziku asi nejlepší. Je to jedna z věcí, kde jde kvalita trochu dolů. Každopádně všechny 4 díly jsou hry, kvůli kterým stojí za to mít XBOX.

   • digestor

    Nééé, to neříkej, nebo se to vyplní, čekám na to jak na smilování! 😀

   • VencaF

    No i kdyz by to vetsinu hracu asi namihlo ze by to dali az do FH5 a na „XOX2“, tak tohle je ma posledni generace konzoli dalsi uz porizovat zrejme nebudu. Preci jen musim dojet resty z x360 a XO coz cita cca 700 her a to mam uz do duchodu. Na vase streamy budu koukat dokud budu moct. 🙂

 • Lukas

  Doufám v Goodwood.

 • Jaroslav Houdek

  Bral bych něco jako „ostrov věčného léta“. To střídání ročních období vypadalo jako dobrý nápad, ale rychle se mi omrzelo.

  • JN

   Mě docela baví, ale je fakt, že si na nové počasí zvyknu a přijde zase nové. 🙂 Teď jsem jezdil zimní a to byla pecka. Graficky i herně. A teď je jaro a stýská se mi po zimě. 🙂

   • Lukas

    To mohli prodloužit. Třeba o další týden nebo měsíc.
    Mě se to střídání moc líbí.

 • mar tin

  Hlavně ať to není další Hot wheels

  • ZdBu74

   To myslím nebude, ale ve FH 3 mi to vůbec nevadilo a bavilo mě to.

 • VencaF

  Date nekdo FH 2 nebo FH3, popr FM 5 . FM 7 po – ct mam volno tak si dam par desitek hodin

06. 08. 2019 • waggon5

Xbox Weeks Deals – 6.8. až 13.8.2019

Opět tu máme slevy, které jsou cílené hlavně na virtuální závodníky. Jak už bývá pravidlem, doplňuje to spousta inde her a tentokrát dokonce i jedna hra na Kinect. Slevy jsou platné do ranních hodin 13.srpna a jak často upozorňujeme, není na škodu se podívat na cenu i do jiného regionu.   Xbox ONE Adventures of Pip – 149Kč Anima: Gate Of Memories – The Nameless Chronicles– 199Kč Boom Ball for...

»
31. 07. 2019 • Lukáš Urban1

Forza Horizon 4 přidává updatem další LEGO auto

Dvanáctá velká aktualizace Forzy Horizon 4 zase nebyla tak velká. Tentokrát žádné příběhové závody, ba ani vozy z nich plynoucí. Vlastně jeden ano, nicméně týká se LEGO rozšíření, kterému chyběl jeden vrak ze stodoly. V případě kostičkované klasiky z dob dávno minulých se jedná o Porsche 911 Turbo 3.0. Kde se nachází místo posledního odpočinku německého sporťáku určitě zjistíte sami. Autíčko každopádně vypadá stejně dobře, jako jeho předchůdci.

»
23. 07. 2019 • DandyCZE3

XW Forza Horizon 4 Hot Lap Championship

Zdravíme všechny závodníky. Jak jsme avizovali, tak pro vás máme další závodní sérii a to v HOT LAP ve Forze Horizon 4. Možná víte, že hra je hratelné i skrze platformy PC a Xbox, takže turnaj není omezen pouze na Xbox verzi. Podobně, jako ve FM7 jsme pro vás připravili sérii závodů, kterých bude celkem 5 a postupně se vám budou započítávat body a na konci získáme prvního šampiona! Věříme,...

»
02. 07. 2019 • Lukáš Urban3

Forza Horizon 4 zlanařila Stiga

Kdo jiný by měl testovat vehikly všeho druhu než maskovaný jezdec s nejasným původem. Osoba Stiga je jediná, která odolává náladám a změnám v pořadu Top Gear. A jelikož je britský pořad o autech tématem nových příběhových závodů, oblékneme si bílou kombinézu právě my. A to už dnes, protože jedenáctá aktualizace pro hru Forza Horizon 4, je naplánována přesně na 2. července. A má toho zase víc než dost.

»
17. 06. 2019 • Lukáš Urban4

Zazvonil zvonec a…

Za pár dní je tu oficiálně léto, ačkoliv počasí už na něm jede nějakou dobu. Tento malebný čas se sebou přináší dovolené, prázdniny a všeobecnou nechuť do práce. Pro nás, kteří vám připravujeme video obsah v rámci streamů a pravidelnou debatní tvorbu, jde o závěr jedné dlouhodobé činnosti. V příštích dnech skončí jak první sezóna pořadu XKO MAG, tak streamy.

»
09. 06. 2019 • Lukáš Urban20

E3 2019: LEGO Speed Champions druhým rozšířením Forza Horizon 4

Lego je všude a teď bude i v jedné z nejoblíbenějších závodních her. Druhou expanzí se stává kostičkovaný svět LEGO, který přinese zcela novou mapu. Na té nebude chybět kaskadérský polygon, závodní dráha, město a spousta prostoru pro dovádění. Za všechny zmiňme letiště, lesy, pirátskou zátoku nebo oblast s UFO.

»
06. 06. 2019 • Lukáš Urban1

Skromné updaty obou značek Forza

Pravidelná údržba opět dorazila do obou sérií značky Forza. A jde tentokrát spíše o dílčí úpravy než velké změny. Zejména v případě posledního Motorsportu se aktualizace zaměřila na penalizační systém Forza Race Regulations. Celkové pořadí na konci závodu odteď zohledňuje i nabrané penalizace. Systém také nově počítá několikanásobné zkrácení trati, a to až do doby, než se vůz vrátí na silnici. Zároveň lze vypnout upozorňovací HUD.

»
03. 06. 2019 • Lukáš Urban4

XKO MAG and Odpočítávání do E3 #14

Je to nemožné, ale i díky vám došel speciál o minulých rocích do svého konce. Pětadvacet hodin lovení vzpomínek, hlazení nostalgie a vymýšlení hovadin, které často s daným tématem ani nesouvisely. Takové bylo Odpočítávání do E3, jehož konec má na lopatě rok 2018. Třebaže vzpomínkově nejnovější, obsahově asi nejchudší. A rozhodně ne kvůli tomu, že má poloviční stopáž. Ono se totiž špatně vzpomíná na něco, co je pro mnohé z nás realitou...

»