Druhý vývojářský deníček novinek kariéry v F1 2018

Autor: p.a.c.oPublikováno: 25.7.2018, 18:26

Publikováno: 25.7.2018, 18:26

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 3068 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Posledně jsme si řekli první část novinek, které na nás budou čekat v kariérním režimu F1 2018, kdy nemalou roli budou hrát naše slova, jež vypustíme před tiskem do světa. Nedílnou součástí formulové série od Codemasters je i dění na závodním okruhu před samotným závodem. Výzkum a vývoj novinek pro naše závodní speciály bude hrát velkou roli i letos, kdy každá závodní stáj bude mít svůj vlastní technologický strom se silnými a slabými stránkami.

Proto by měl být každý závodní ročník, který ve hře prožijeme, jedinečným. Nikdy totiž nevíte, jakým směrem se ve výzkumu a vývoji vydaly ostatní stáje, díky čemuž klidně jeden rok budeme moct mít navrch, aby ten druhý byl lepší zase někdo jiný. Tomu bude nahrávat i nějaká změna pravidel do nové sezóně, o čemž nás budou inženýři v čas informovat, abychom mohli pro následující sezónu připravit konkurence schopný vůz a také se ujistit, že to, co právě vyvíjíme, bude mít i v budoucnu cenu. Každý první závod nové sezóny v Austrálii pak ukáže, jak na tom kdo je. Zní to hodně realisticky a hlavně ti z nás, kdo dokáží odjezdit několik sezón by si měli novinky užít. Ani zbytek by však vývoj a výzkum neměl rozhodně opomíjet.

Co se týče obecných informací, F1 2018 přinese všechny jezdci a týmy právě probíhající sezóny, stejně tak i všechny závodní okruhy, včetně okruhu Paula Ricarda a Hockenheimringu. Po vzoru loňského ročníku nemohou chybět historické formule, jejichž počet bude čítat 20 kousků. F1 2019 nás nechají odstartovat naši hvězdnou kariéru v tomto sportu již 24. srpna, kdy oznámení o novinkách z kariéry doprovází následující trailer.