Dvacet minut z pokračování Life is Strange

Autor: chaosteoryczPublikováno: 15.6.2017, 8:36

Publikováno: 15.6.2017, 8:36

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1147 článků

S epizodickým Hitmanem to Square Enix příliš nevyšlo, což ale neplatí pro adventuru Life is Strange. První sezóna nebo řada, to záleží, jak tomu chcete říkat, zaznamenala velký úspěch, a tak další rozvíjení příběhu na sebe nenechalo dlouho čekat. Before the Storm zavede hráče 3 roky před události předchozích epizod, kdy se hlavní postavami stanou puberťačka Chloe Price a její obletovaná kamarádka Rachel Amber. V novém gameplay videu jsou hned dvě desítky minut z první části nazvané „Awake“, které jsou sestříhány ze tří scén, díky tomu uvidíte například okraj zálivu Arcadia nebo zcela nové prostředí nazvané The Overlook. Autoři plánují 3 epizody, přičemž ta první má datum vydání napsané na 31. srpna. Přejeme hodně štěstí, ať se prequel vydaří minimálně stejně, jako jeho předchůdce. Mimochodem na Before the Storm dělá studio Deck Nine Games, ne Dontnod Entertainment jako minule, ti se teď soustřeďují na hru Vampyr.

07. 12. 2017 • tonyskate0

Třetí epizoda Life is Strange: Before the Storm

Na řádné pokračování série Life is Strange si ještě počkáme, ale je fajn, že tvůrci souhlasili s prequelem Before the Storm, který popisuje některé události před první sezónou této série. Jako mladší Chloe poznáte svou nejlepší kamarádku Rachel, což už ale asi víte. Důležitější je, že série skončí ještě letos, protože vydání třetí a poslední epizody je naplánováno na 20. prosinec. Jak vám prozradí přiložená upoutávka, blíží se dramatické rozuzlení související...

»
13. 10. 2017 • tonyskate0

Druhá epizoda Life is Strange: Before the Storm

Odvážný nový svět. Tak zní název druhé epizody série Life is Strange: Before the Storm, která předchází původní hře. Novou část pojmenovanou Brave New World tvůrci ze studia Deck Nine vydají už ve čtvrtek 19. října a koncem roku se snad dočkáme i závěrečné třetí epizody. Původní vývojáři francouzského studia Dontnod pak pilně pracují na řádném pokračování a my si tak můžeme krátit čekání s tímto povedeným prequelem.

»
21. 08. 2017 • wellkeybig0

GC 2017: Sledujte nový trailer na Life is Strange: Before the Storm

Konference Gamescom přináší nový gameplay trailer na očekávanou adventuru Life is Strange: Before the Storm. Hra se odehrává v zátoce Arcadia, tři roky před událostmi první hry. Tentokrát se vžijeme do šestnáctileté Chloe, která se svou kamarádkou Rachel prožívá temné dobrodružství plné nečekaných zvratů. První ze tří epizod Life is Strange: Before the Storm dorazí již 31. srpna 2017 na Xbox One.

»
04. 08. 2017 • tonyskate1

Chloe a David „zamlada“ v Life is Strange

Fanouškům epizodických her, ať už od pionýrů z Telltale Games či jiných, jistě zaznamenali, že na konci srpna vyjde prequel pro skvělou sérii Life is Strange. Původní hra nás ohromila díky skvělým postavám, pěkné grafice a hrátkami s časem spolu s motýlím efektem. Každopádně na naše dobrodružství z roku 2015 teď zapomeňme, jelikož Maxine nebude součástí prequelu Before the Storm.

»
19. 07. 2017 • wellkeybig0

Life is Strange: Before the Storm se ukazuje v novém traileru s novou dabérkou

Square Enix láká na prequel skvělé adventury z roku 2015 Life is Strange, který prozradí více o příběhu mezi Chloe Price a její kamarádky Rachel Amber. Příběh se odehrává ještě před tím, než se do malebného zálivu vrátí Max Caulifield a velká bouře, kterou pomocí effektu motýlích křídel má představitelka na krku. Life is Strange bylo vychvalováno především za atmosféru, hudbu a dabing postav. Jedna z dabingových hereček byla i...

»
12. 06. 2017 • tonyskate1

E3 2017: Life is Strange: Before the Storm

Jedním z nečekaných oznámení na konferenci Xbox byla určitě epizodická adventura Life is Strange: Before Storm. Původní série byla naprosto úžasná, ale teprve nedávno francouzští Dontnod Entertainment potvrdili pokračování série, a teď tu máme oznámení i s trailerem a datem vydání. Zdá se, že neztrácí čas a jak tvrdily spekulace, jedná se o prequel popisující události před návratem Maxine.

»