E3 2017: Nové Dishonored s podtitulem Death of the Outsider

Autor: chaosteoryczPublikováno: 12.6.2017, 7:44

Publikováno: 12.6.2017, 7:44

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 892 článků

Hergot, jak to ti maníci z Arkane Studios můžou všechno stíhat? Už jste dohráli pokrčování Dishonored? A máte za sebou i Prey? Pak se těšte, protože první jmenovaná hra má další díl, který skončí v našich sbírkách hned po prázdninách, 15. září. Death of the Outsider není přímým pokračováním, ale spi-offem druhého dílu, což potvrzuje hlavní hrdinka, vražedkyně Billie Lurk. Ta se spojí se svým mentorem Daudem, aby uskutečnila šílený plán vraždy. Jejím cílem je Outsider, postava považována za božskou, která má prsty v některých stěžejních událostech v dějinách Impéria. Cesta do Karnaky však nebude lemována růžovými lístky, ale starodávnými mocnostmi a protivníky, kteří Billie přinutí dělat zásadní rozhodnutí.

Herní principy se od posledního výletu do Dunwallu příliš nezmění. Jako prvotřídní vrah si pohrajeme se všemi druhy vybavení, speciálních schopností, gadgetů, zbraní, a to cestou dle našeho uvážení. Je libo stealth či akční přestřelka? Je to na vás. Zabití nějaké nadlidské bytosti je věc jedna, ale nástrahy čekající v nitru Karnaky mohou mít tvář bojového klubu, kultu černé magie nebo záhadného řádu. Cílů na zabití je mnoho, ovšem jen ten jeden je konečný a jak efektivně se k němu probojovat naznačuje trailer.

10. 08. 2017 • chaosteorycz0

Nový trailer na Dishonored vyzývá k zabití boha

Pokud bychom po vás chtěli, abyste definovali, o čem série Dishonored je, patrně řeknete buď o zabíjení nebo plížení. Rozdílné přístupy k hraní jsou duší značky a vedle znovuhratelnosti zaručují i zacílení na širší hráčskou komunitu. Pokračování, respektive spin-off (odklon od původního příběhu, při respektování jeho událostí) na tom nebude jinak a nový gameplay trailer se z větší části zaměřuje na akčnější styl. Death of the Outsider zůstane věrný kombinaci nadpřirozených schopností,...

»