E3 2017: Starlink: Battle for Atlas

Autor: wellkeybigPublikováno: 13.6.2017, 0:48

Publikováno: 13.6.2017, 0:48

Sociální sítě

O autorovi

wellkeybig

wellkeybig

Je autorem 121 článků

Ubisoft chystá hru STARLINK: Battle for Atlas, která bude využívat rozšířenou realitu v podobě modelů vesmírných lodí a jejich pilotů.

Hvězdný systém Atlas je krutý, ale nádherný. Studio slibuje zábavné prozkoumávání, rychlé střety, ale hlavně nevídané, nádherné vesmírné plavidla. Více detailů o modelech a případné distribuci do České Republiky se jistě dozvíme v blízké době. Starlinku se dočkáme na podzim roku 2018.

  • HonZyczech

    Mě by zajímalo, jestli budou ty modely nutnost, nebo jestli výbava půjde sehnat přímo ve hře. Pokud bude nutné dokupovat fyzické modely a vybavení, nemá to u nás moc šancí na úspěch. Do toho půjde minimum obchodníků a nakonec ti co do toho půjdou to budou prodávat za rok se ztrátou.

12. 06. 2018 • p.a.c.o0

E3 2018: Starlink: Battle for Atlas se připomíná

Na E3 nemohlo chybět ani chystané zvířecí dobrodružství od Ubisoftu, Starlink: Battle for Atlas. Naším cílem coby pilota vesmírné lodi bude bránit hvězdný systém Atlas před útoky robotů a Zapomenuté legie. Výhodou bude, že svou loď, včetně jejího vybavení, si hráči budou moct navrhovat a skládat dohromady sami, díky čemuž si všichni budeme moct udělat přesně takovou loď, jaká se do našich soubojů hodí nejvíce. Mimo ně bude možné prozkoumávat planety...

»