E3 2018: Exkluzivní hrou od Bohemia Interactive je Vigor

Autor: chaosteoryczPublikováno: 12.6.2018, 7:19

Publikováno: 12.6.2018, 7:19

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1933 článků

A není to battle royale, dvakrát hurá. Ale není to ani singleplayerová záležitost, což možná některé zklame. Exkluzivní hra, kterou si Microsoft nechal na pořad Inside Xbox, nese název Vigor a je z ranku online survival titulů. Příběhově, respektive dějově, se podíváme do Norska roku 1991, kde se tak nějak přežívá po nukleární události ve střední Evropě. Severská země je krásná, ale zároveň dost drsná, a to i bez dalších lidí toužících po kousku štěstí.

Tuzemští vývojáři hodí na mapu osm až šestnáct hráčů, jejichž úkolem bude přežít, budovat, vyrábět a vylepšovat. Bez craftingu se jednoduše žádná hra neobejde a bez vylepšování úkrytu už pomalu také ne. Vigor poběží pod posledním Unreal Enginem a kdy? V předběžném přístupu během letošního léta a v plné verzi někdy v příštím roce. Ve stejnou dobu hra přejde na F2P model. Snad se Bohemka tentokrát dostane k finální hře rychleji než v případě DayZ.

  • KoubecX

    Hlavně se ta hra dostane na Xbox dříve, než dávno oznámené DayZ 🙂

  • Jaroslav Houdek

    Vypadá to jako titul pro lidi, co si můžou dovolit prosedět u konzole dlouhé hodiny a dny. Takže bohužel asi nic pro mě. Ale třeba se pletu. V tom Inside Xbox se neprezentovali moc dobře, viditelně jim chyběla zkušenost a slovní zásoba v angličtině. Nebo možná ani nevěděli co říct.