E3 2018: Gears of War 5

Autor: tonyskatePublikováno: 11.6.2018, 1:16

Publikováno: 11.6.2018, 1:16

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3727 článků

Že bude série Gears of War přítomna na konferenci Xbox E3, bylo prakticky jisté. Dokonce se spekulovalo i o několika odbočkách série, a to se taktéž vyplnilo. Mobilní hra Gears Pop! a taktická hra Gears Tactics pro PC po vzoru série XCOM, nás ovšem nemusí moc vzrušovat. Nás totiž zajímá především Gears of War 5, nebo jen Gears 5, jak je hra jednoduše označována. Jak jste mohli vidět, tvůrci ze studia The Coalition, se tuto exkluzivní akci skutečně snaží někam posunout, ať už je to v podobě hlavní ženské hrdinky, příběhu, prostředí, grafiky či akčních soubojů.

Ano, hlavní roli tentokrát bude hrát Kait, se kterou jste se mohli seznámit už ve čtvrtém díle série. Samozřejmě nebudou chybět JD Fenix, Del Walker a Marcus Fenix. Jak sami uvidíte v přiloženém traileru či ukázce ze hry, Gears 5 bude pěkně našlápnutá akce. Zavítáme do pestrých lokalit a zdá se, že se dozvíme hodně o původu Locustů. Podpora lokální a online kooperace je pak samozřejmostí stejně jako 4K rozlišení, HDR a 60 fps na konzoli Xbox One X.

Hra Gears 5 vyjde během příštího roku exkluzivně pro Xbox One a stejně jako Forza Horizon 4 bude hned v den vydání přístupná všem členům předplatného Xbox Game Pass.

  • Tex-Calder

    Ted jsem začal hrat GoW 4 na nove pridanou obtiznost. Na G5 se těším, hlavně jsem zvědav na pokracovani děje…

09. 04. 2019 • tonyskate3

Pár drobností o Gears 5

Největší exkluzivita tohoto roku na Xbox One? Rozhodně Gears 5. Této akce se dočkáme už letos na podzim, nejspíše během října, ale od jejího představení na loňském E3 jsme toho o ní moc neslyšeli. V brzké době se to také nezmění a zase musíme vydržet až do června, kdy nám Microsoft a The Coalition prozradí nejen datum vydání, ale také řadu informací a především spatříme nový trailer a ukázku z hraní.

»
09. 01. 2019 • tonyskate7

Gears Tactics snad i pro Xbox One

Loňská E3 prezentace přinesla představení nejen akce Gears 5, ale také her Gears Pop a Gears Tactics. Microsoft se rozhodl s touto sérií zabrouzdat do všech možných žánrů. Zatímco na podzim se můžeme těšit na Gears 5, která vypadá na žádaný posun série a určitě si ji nenechá ujít řada hráčů, zvláště když bude hned v předplatném Xbox Game Pass, na letošní rok je potvrzena i tower-defense mobilní hra Gears...

»