E3 2018: Metal Wolf Chaos se vrací

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 11.6.2018, 11:17

Publikováno: 11.6.2018, 11:17

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2281 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Že neznáte? Nevadí. Původně šlo o titul exkluzivně pro Xbox (někdy kolem roku 2004), nicméně pouze pro japonský trh. Proč? Inu, hra je z prostředí americké vlády a možná měl někdo pocit, že by se ve světě urazili. Přitom se celá zápletka nese spíš v parodické notě, protože proti 47. prezidentovy Spojených států povstane viceprezident, aby ho pomocí mechanizovaných jednotek zbavil vlády. Prezident je ale obtěžkán slibem bojovat za vlast a rozhodně se pracovny v Bílém domě nehodlá vzdát.

Titul je čistou akcí a tentokrát vyjde po celém světě. Metal Wolf Chaos XD je kompletním remasterem, který disponuje vylepšeným ovládáním a grafikou podporující 4K. Na nové verzi pracuje opět studio FromSotware, které spolupracuje jak s Devolver Digital, tak s vývojáři z General Arcade.

  • Jaroslav Houdek

    #MechAmericaGreatAgain – tohohle jsem si včera ani nevšiml. Bylo to vůbec v E3 streamu? Každopádně dneska budou ještě pokračovat s Inside Xbox a odhalí co pro ně kuchtí Bohemka. A budou další Mixbag dárečky!

    • Chaosteory CZ

      Tohle dneska ukazoval Devolver Digital na své konferenci. Původně to sice byla exkluzivita na první Xbox, ale teď hra vyjde na všechny platformy.