E3 2018: Pokračování The Division překvapilo pozdějším obsahem zdarma

Autor: chaosteoryczPublikováno: 12.6.2018, 6:21

Publikováno: 12.6.2018, 6:21

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1835 článků

Není úplně běžné začínat novinku tou nejméně důležitou zprávou, ale řekněte sami, koho nepotěší zakoupení kompletní hry. Tedy prozatím. První rok po vydání totiž hru čekají celkem tři velké updaty obsahu a všechny budou zcela zdarma. The Division 2 sice měla docela velký prostor na konferenci Xboxu, ale Ubisoft si samozřejmě nechal také něco pro sebe. Nejvíce asi z příběhu, který se zaměří na přeživší po delším časovém horizontu. To nejhorší po událostech jednotky, kdy Black Friday posloužil jako spouštěč cílené nákazy, se zdá být zažehnáno a lidé se učí žít v novém světě, s novými pravidly. Jenže lidé také rádi vládnou, což se projevuje na frakcích všude okolo a touze malých vůdců po ovládnutí ještě většího území.

Sequel by měl být ještě více zaměřený na personalizaci vašeho agenta, a to ve všech směrech. Tři rozdílné specializace postavy jsou jen začátek. Přidejme od nich se odvíjející unikátní zbraně, možnost ještě lépe upravit zbraň, novou výzbroj a máme pěkně velký seznam variací. Ubisoft oznámil i Raidy, do kterých se pustí skupinky po osmi hráčích.

23. 08. 2018 • p.a.c.o0

Nový trailer The Divison 2

Na Gamescomu nechybělo ani The Division 2 od Ubisoftu, které se ukázalo formou traileru. Ten nás vezme do nejrůznějších míst Washingtonu, kde se bude všechno odehrávat a je vidět, že lidstvo už nedominuje jako dřív, protože spoustu míst pokrývá tráva nebo nejrůznější zeleň. Dokážeme přežít a lidstvo opět pozvednout? To se dozvíme 15. března příštího roku.

»
09. 07. 2018 • p.a.c.o2

The Division 2 bude i pro vlky samotáře

Bavil vás nápad původního The Division, ale online složka hry vás od koupě odradila? O to víc by se vám měla líbit následující zpráva. Novinek ohledně hry přibývá a jedna z nich se týká i toho, jak bude možné The Division 2 hrát. Dle slov vývojářů bude hra přístupná i jedincům, kteří si ji chtějí užít sami bez rušivého vlivu okolí. To navíc neplatí jenom pro kampaň, ale také pro...

»
11. 06. 2018 • chaosteorycz1

E3 2018: The Division 2 a roztřískaný Washington DC

Když se na obrazovce ukázaly první minuty z pokračování The Division, rozsvítily se nám oči při pohledu na krásně vypadající prales. Bohužel to byl pouze pozůstatek zoologické zahrady, která se stala součástí ukázky. Stejně tak vrak vládního letadla, kolem kterého se strhla přestřelka jak z Hollywoodu. The Division 2 rozhodně zaujala. Ve své podstatě se drží zajeté směrnice „lepší a větší“, tudíž tomu odpovídala prezentace. Kdo se alespoň na moment odtrhnul od...

»