E3 2019: První informace o eFootball PES 2020

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.6.2019, 19:19

Publikováno: 11.6.2019, 19:19

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1794 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ani fotbalová konkurence pro EA od Konami si nemohla nechat ujít výstavu E3 a spojit s ní oznámení dalšího dílu. PES 2020 nabídl první trailer a také informace o chystaných novinkách, takže se na ně pojďme podívat. Novinkou zřetelnou na první pohled je mírná úprava názvu hry, jež aktuálně zní eFootball PES 2020. Ten má evokovat další evoluci značky Pro Evolution Soccer, jež se chce více věnovat stále populárnějšímu esportu a přinést hráčům opravdovou fotbalovou volnost a pocit ze hry. Hned z kraje si také můžeme říct datum vydání, kterým se stane 10. září.

Herní obsah také dozná několika změn, kdy tou první bude Master League Remastered. Jak název napovídá, půjde o úpravu stávajícího herního módu Master League, což bude obnášet nový interaktivní systém dialogů, abychom měli ještě větší kontrolu nad tím, co budeme říkat do médii. S tím souvisí úpravy a nové algoritmy pro trh s hráči, ceny a poplatky, takže i v tomto ohledu se posuneme blíže skutečnosti. Dále budeme moct vytvářet a upravovat sponzorská loga, lépe a detailněji upravovat svého manažera a také si jako avatara vybrat z nějakých slavných jmen jako Zico, Cruyff nebo Maradona.

Dočkáme se i nového herního módu Matchday, který by se dal charakterizovat jako komunitní výzva. Každý z hráčů se postaví na jednu stranu a bude se snažit ukázat, že on je nejlepší. Před velkým finále se na základě výsledků a statistik rozhodně o tom, kde z dané skupiny ji bude zastupovat. Toto finále bude plně live streamováno skrze Matchday, takže každý bude moct držet palce svým zástupcům, aby se o vítězství opravdu rvali.

Mimo herních módů se odehraje spousta změn také pod povrchem, kdy hlavním faktorem by měla být zpětná vazba od hráčů, s níž chtějí v Konami hodně pracovat a brát z ní důležité postřehy pro co nejlepší zážitek ze hry. To znamená herní mechaniky, nové techniky, přesnost střelby, realističtější obranu nebo posuzování faulů. Opomenuta nebude ani grafická stránka hry, která by měla být ještě hezčí než loni, čemuž má napomoci lepší práce se světlem, nové modely hráčů, realistické opakované záběry nebo nová kamera přinášející televizní zážitek ze skutečného fotbalu. Je toho opravdová spousta a už se nemůžeme dočkat, až si nový eFootball PES 2020 zahrajeme, protože to všechno zní neskutečně skvěle s posunem k ještě větší fotbalovosti.

  • Radek Jakubec

    těšing :))

  • Martin Jerabek

    Mega boží :O a FIFA zas bude mít smůlu .

  • klidas

    myslim, ze tento rok ma PES nasliapnute porazit FIFU…a ked nie tento rok, tak v najblizsich rokoch 🙂

18. 09. 2019 • p.a.c.o8

RECENZE: eFootball PES 2020

Stejně jako každý rok startují naplno fotbalové soutěže po celém světě, tak každý rok nemůže chybět aktuální zpracování nejpopulárnějšího sportu na světě formou hry. A stejně jako každý rok se nám do rukou dostanou osvědčené série PES a FIFA, které se rozhodně nebudou šetřit a o přízeň hráčů si to rozdají na ostří nože. Souboje jsou to čím dál zajímavější, kdy spousta z nich se odehrála ještě před samotným výkopem.

»
30. 07. 2019 • tonyskate12

DEMO: eFootball PES 2020

Jestli už se nemůžete dočkat, až vyzkoušíte nové ročníky fotbalových her, můžete si dnes stáhnout demoverzi eFootball PES 2020 na Xbox One. Demo FIFA 20 časem také dorazí, ale většinou vychází až během září. A co v demoverzi fotbalu od Konami najdete? Vyzkoušet si můžete exhibiční zápasy, off-line kooperaci a rychlé online zápasy. V demu se nachází 14 týmů včetně Bayern Mnichov, Barcelona, Juventus, Manchester United a Arsenal. Stadióny už si zjistíte...

»
12. 07. 2019 • Lukáš Urban2

Bayern Mnichov oficiálně potvrzen pro eFootball PES 2020

Ty chybějící licence většiny týmů mají něco do sebe. Alespoň pak můžeme být v napětí, s jakými manšafty se vývojáři bývalého Pro Eva vytasí. A po Manchesteru United se druhým plně licencovaným týmem stává Bayern Mnichov. Pro hráče, kteří se do hry 12. září ponoří, to znamená skutečnou soupisku klubu, včetně 3D skenů obličejů hráčů. Oliver Kahn vstoupí mezi legendární hráče a domácí zápasy proběhnou v co nejlépe vymodelované Allianz Areně. Oznamovací video...

»
03. 07. 2019 • Lukáš Urban7

eFootball PES 2020 se chlubí Manchesterem United a demoverzí

Už jste si zvykli, že dlouholetá značka poupravila jméno na něco, co připomíná robotického hafana ze Sapy? I kdyby ne, stejně vám nic jiného časem nezbude. Zejména v případě, že fotbalu od Konami dáváte přednost před sérií FIFA od EA. Důvodem proč tak letos učinit poprvé, může být plně licencovaný tým Manchester United. Vývojáři manšaftem doplnili druhého člena Premier League, přičemž tím prvním je Arsenal. A jak je známo, víc klubů...

»