E3 2019: První informace o eFootball PES 2020

Autor: p.a.c.oPublikováno: 11.6.2019, 19:19

Publikováno: 11.6.2019, 19:19

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1737 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Ani fotbalová konkurence pro EA od Konami si nemohla nechat ujít výstavu E3 a spojit s ní oznámení dalšího dílu. PES 2020 nabídl první trailer a také informace o chystaných novinkách, takže se na ně pojďme podívat. Novinkou zřetelnou na první pohled je mírná úprava názvu hry, jež aktuálně zní eFootball PES 2020. Ten má evokovat další evoluci značky Pro Evolution Soccer, jež se chce více věnovat stále populárnějšímu esportu a přinést hráčům opravdovou fotbalovou volnost a pocit ze hry. Hned z kraje si také můžeme říct datum vydání, kterým se stane 10. září.

Herní obsah také dozná několika změn, kdy tou první bude Master League Remastered. Jak název napovídá, půjde o úpravu stávajícího herního módu Master League, což bude obnášet nový interaktivní systém dialogů, abychom měli ještě větší kontrolu nad tím, co budeme říkat do médii. S tím souvisí úpravy a nové algoritmy pro trh s hráči, ceny a poplatky, takže i v tomto ohledu se posuneme blíže skutečnosti. Dále budeme moct vytvářet a upravovat sponzorská loga, lépe a detailněji upravovat svého manažera a také si jako avatara vybrat z nějakých slavných jmen jako Zico, Cruyff nebo Maradona.

Dočkáme se i nového herního módu Matchday, který by se dal charakterizovat jako komunitní výzva. Každý z hráčů se postaví na jednu stranu a bude se snažit ukázat, že on je nejlepší. Před velkým finále se na základě výsledků a statistik rozhodně o tom, kde z dané skupiny ji bude zastupovat. Toto finále bude plně live streamováno skrze Matchday, takže každý bude moct držet palce svým zástupcům, aby se o vítězství opravdu rvali.

Mimo herních módů se odehraje spousta změn také pod povrchem, kdy hlavním faktorem by měla být zpětná vazba od hráčů, s níž chtějí v Konami hodně pracovat a brát z ní důležité postřehy pro co nejlepší zážitek ze hry. To znamená herní mechaniky, nové techniky, přesnost střelby, realističtější obranu nebo posuzování faulů. Opomenuta nebude ani grafická stránka hry, která by měla být ještě hezčí než loni, čemuž má napomoci lepší práce se světlem, nové modely hráčů, realistické opakované záběry nebo nová kamera přinášející televizní zážitek ze skutečného fotbalu. Je toho opravdová spousta a už se nemůžeme dočkat, až si nový eFootball PES 2020 zahrajeme, protože to všechno zní neskutečně skvěle s posunem k ještě větší fotbalovosti.

  • Radek Jakubec

    těšing :))

  • Martin Jerabek

    Mega boží :O a FIFA zas bude mít smůlu .

  • klidas

    myslim, ze tento rok ma PES nasliapnute porazit FIFU…a ked nie tento rok, tak v najblizsich rokoch 🙂