EA Sports PGA Tour dorazí příští rok

Autor: p.a.c.oPublikováno: 18.5.2021, 6:04

Publikováno: 18.5.2021, 6:04

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2733 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Všichni sportovní fanoušci, kteří se rádi procházejí po upravených fairwaých nebo kratičkých greenech mají dnes důvod k radosti. EA Sports totiž oznámili, kdy plánují svůj návrat na golfová hřiště a tím pádem i vytvořit konkurenci k sérii od 2K. Takže vězte, že PGA Tour dorazí na jaře roku 2022.

Zároveň s přibližným oknem pro vydání byly oznámeny i další zajímavé novinky. Například že EA budou mít exkluzivní licenci na čtyři největší turnaje, jakými jsou The Masters Tournament, PGA Championship, U.S. Open Championship a The Open Championship. To zároveň znamená, že tyto turnaje se rozhodně neobjeví v golfu od 2K, byť jednotlivá hřiště se tam objevit mohou, jenom turnaje se budou muset jmenovat jinak.

Po stránce hratelnosti se máme připravit na zajímavý a propracovaný tutorial nebo trenérské výzvy, které vznikají společně s PGA profesionály. Výsledkem by mělo být naučit hráče hrát golf a to nejen virtuálně, ale pomoci i při skutečném hraní. Pokud tedy nějaký hráč kdy vyleze na golfové hřiště. Další informace budou vývojáři zveřejňovat v průběhu letních měsíců, kdy budou turnaje zmíněné čtyřky probíhat. My už se moc těšíme, protože EA golf opravdu dělat umí. Přidáte se?