Electronic Arts oznámila NFS Payback

Autor: chaosteoryczPublikováno: 2.6.2017, 15:48

Publikováno: 2.6.2017, 15:48

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 963 článků

Nastala opět ta monumentální chvíle, že máme tu čest vám oznámit nový díl série Need For Speed. Někteří z vás znuděně mávají rukou, jiní si radostí pokřtili spodní prádlo a další už teď vědí, že hra bude pátým hřebíčkem do neustále vyhrabávané rakve. My budeme tentokrát objektivní, věcní a nezaujatí, takže vylíčíme Need For Speed Payback, jak se novinka jmenuje, jako revoluční počin, který legendární závodní sérii vrátí na přední příčky oblíbenosti. Alespoň to by si přál Marcus Nilsson, výkonný producent Ghost Games, který hrdě prohlásil: „Need For Speed se tento rok vrací s výzvou, kterou hráči od závodního titulu očekávají. Neustále přinášíme to, co fanoušci od série chtějí, tedy rozsáhlé možnosti úprav vozidel, zajímavý seznam aut, intenzivní závody a honičky v otevřeném světě.“

Ano, zahoďte předsudky, neboť hovoříme o skvělém mixu „blockbusterové zábavy“, jenž nabídne hned 3 hrdiny. Samotáři už evidentně nejsou v kurzu, a tak se ztotožníme se dvěma borci (Tyler, Mac) a jednou lepu děvou (Jess), kteří společně závodí poháněni ne vysokooktanovým palivem, ale neutuchající pomstou. Příběh, jak z kroniky sicilských mafiánů, postaví do role padoucha kartel The House. Ten vládne podsvětí Fortune Valley, kde silnou rukou řídí podniky, kasina, zločinecké dění, a i samotnou policii. Zapomeňte na Bolívii a jednotku Ghost, protože trojice hratelných postav si postupně získá respekt gangsterů z předních příček seznamu veřejných nepřátel, a jediné, co k tomu budou potřebovat, jsou nadupané káry. Dominic Toretto odpustí, že používáme jeho terminus technicus.

Těšit se prý můžeme na nejrozsáhlejší tuningové úpravy umožňující vytvořit z obyvatele vrakoviště ultimativní supersport. Chybět nebudou ani nepojízdné vraky roztroušené po herní mapě, což je princip dobře známý z her Forza Horizon či The Crew, ovšem v podání kultovní série půjde o zcela jiný zážitek. Z herního mauzolea se vrátí motiv sázení, kdy můžete jedním závodem získat neskutečný balík nebo naopak přijít o všechno, jako tomu bylo například v Juiced 2. Ať strávíte hodiny laděním plechového miláčka nebo vedlejším závoděním o autodíly, nikdy se nebudete nudit, proto byste měli zvážit předobjednání.

Ke všem verzím náleží NFS Payback Platinum Car Pack, obsahující barevný kouř pneumatik a 5 upravených aut značek Nissan, Chevrolet, Dodge, Ford a VW. Opravdoví odvážlivci, tedy fanoušci, sáhnou po Deluxe Edition, která se pyšní speciální poznávací značkou, barevným NO systémem, slevami na obsah ve hře, reputačními bonusy a především, třídenním předběžným přístupem k plné hře. Datum vydání bylo stanoveno na 10. listopadu, kdežto pro předplatitele programu EA Access je opět připraven desetihodinový trial a sleva 10 % při nákupu z digitálního obchodu. Možnost vyzkoušet hru po omezenou dobu se zpřístupní 2. listopadu. Tak co vy na to? Těšíte se na návrat krále nebo očekáváte konečnou exekuci?

 • klidas

  preco mam taky silny dojem z toho videa, ze sa pozeram na dalsi diel Rychlo a zbesilo 🙂

  • Jake Hladík

   presne 😀 inspirace pribehu je jasna :))

  • KoubecX

   až moc to tam jde vidět 😀 .. teď ještě meziplanetární závody, na které už se moc těší p.a.c.o. a bude to komplet 😀

   • Chaosteory CZ

    A že jednou přijdou 🙂

   • p.a.c.o

    To je proste jasny fakt, kteremu se nejde vyhnout 😉 😀

21. 08. 2017 • Josef Brožek0

GC 2017: Need For Speed Payback představuje trailer

Need for Speed Payback alias Rychle a zběsile v herním NFS provedení představuje nový trailer z Gamescomu z Kolínu nad Rýnem, kde právě událost probíhá a ukazuje jak šíleně akční nový díl bude, útěk před policií jako ze starého dobrého Most Wanted na amfetaminech. Další video které vidíte ještě níže najdete nejnovější BMW M5, exkluzivně v NFS Payback. Úchvatné.

»
26. 07. 2017 • chaosteorycz3

Úpravy miláčků v Need For Speed Payback jsou zase o kus dál

Ono už je to takové omleté klišé, že nový příspěvek do série NFS bude zase lepší, s novými možnostmi, rozsáhlejšími úpravami, a když nějaký šotek dá, tak i s novými chybami. Nicméně autoři se těchto formulací drží jak čmoud rastafariána, tak nezbývá, než je poslat dál a doufat, že tentokrát mají pravdu. Na světě je trailer nastiňující úpravy spolu s vylepšeními aut a jestliže ten minulý připomínal film Rychle a zběsile, ten...

»
10. 06. 2017 • wellkeybig1

EA PLAY: Need for Speed Payback se nese na vlně Rychle a zběsile

Demo, které EA PLAY odhalilo, představuje misi „Highway heist“ z nových Need for Speed Payback. V odhaleném Traileru hráč dohání náklaďák po dálnici a díky využívání harpuny vám jistě problikne hlavou scéna z Rychle a zběsile.

»