Emotivní Life is Strange: True Colors v září

Publikováno: 19.3.2021, 6:29

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5073 článků

Square Enix představila další hru ze série epizodických adventur Life is Strange, která vzniká pod vedením studia Deck Nine, jež má na svědomí prequel Before the Storm. Life is Strange: True Colors už tradičně nabídne hluboký příběh, živoucí postavy a krásné prostředí Haven Springs, které navštívíme jako dívka Alex Chen, která se snaží porozumět svým nadpřirozeným schopnostem empatie, jež jí umožňují vnímat a manipulovat s emocemi ostatních. Alex tento „dar“ považuje za prokletí, ale využije jej, aby přišla na kloub záhadné smrti svého bratra Gabriela, který údajně zahynul při nehodě a odhalí tak temná tajemství malého městečka.

Life is Strange: True Colors vyjde 10. září pro Xbox Series X|S a Xbox One. Ačkoliv se jedná o epizodickou adventuru, všech pět epizod bude vydáno najednou, takže nebudete muset čekat dlouhé měsíce na rozuzlení příběhu. Hra  vyjde mimo jiné v edici Deluxe, která obsáhne i bonusovou epizodu Wavelengths, v níž se zhostíte role Steph rok předtím, než Alex dorazí do Haven Springs. Potvrzena je i edice Ultimate, jež kromě True Colors a bonusové epizody nabídne také vizuálně vylepšené edice původní Life is Strange a prequelu Before the Storm.

15. 09. 2021 • Michael Chrobok0

RECENZE: Life is Strange True Colors

Adventurní série Life is Strange se nezapomenutelně zapsala do herní historie především svým prvním dílem, za kterým stálo francouzské studio Dontnod. Teenage drama řešící běžné starosti dospívání a zároveň nadpřirozené schopnosti u publika zkrátka zabodovalo. Navázat na tento úspěch druhým dílem se studiu příliš nepodařilo a Life is Strange 2 sbíralo rozporuplné reakce. Ani odbočka Tell Me Why se nepovedla tak dobře, jak její autoři jistě zamýšleli.

»
03. 08. 2021 • tonyskate0

Life is Strange 3 představuje Haven Springs

Už jen měsíc a několik dní nás dělí od dalšího emotivního dobrodružství v rámci epizodické série Life is Strange. Life is Strange: True Colors nás zavede do městečka Haven Springs, jež se nachází v Coloradu a scházet nebude ani výhled na proslulé Skalnaté hory. Mezi další zajímavá místa pak patří hlavní ulice se spoustu obchodů a především bar a restaurace Blank Lantern, kde narazíte na řadu místních a oddechnete si u retro...

»