Empire of Sin dostává datum vydání

Autor: p.a.c.oPublikováno: 18.9.2020, 20:34

Publikováno: 18.9.2020, 20:34

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2151 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Mimo Mafie se letos dočkáme ještě jedné hry z mafiánského prostředí. Půjde o strategie na styl X-Comu, ovšem z prostředí Chicaga z dob prohibice. Empire of Sin nám umožní stát se hlavou mafiánské organizace a mimo pašování alkoholu si v tahových soubojích vyřizovat účty s konkurencí nebo najímat nové členy rodiny.

Jednou z možných postav bude také na první pohled obyčejná zpěvačka Goldie, která ovšem šéfuje gangu Fortune Tellers. A právě jí je věnován také nový trailer. Mimo něj pro vás máme ještě jednu dobrou zprávu, protože John Romero společně se svojí ženou plánují hru vydat ještě letos. Stát by se tak mělo 1. prosince, samozřejmě pokud nenastanou nějaké komplikace. Máme tady nějaké zájemce o místo Dona?

18. 02. 2020 • p.a.c.o1

Empire of Sin se dočkáme až na podzim

Všichni gangsteři si zatím, bohužel, musejí nechat zajít chuť. Jak bylo dnes oznámeno, strategická hra Empire of Sin dorazí o něco později, než bylo původně plánováno. Tento počin od slavných manželů Romerových nás má přenést do zlaté éry prohibice, kdy nelegální obchod jenom kvetl a každý větší grázl se snažil mít vysoké ambice a založit své impérium. Vysoké ambice mají také tvůrci hry, kteří seznali, že pro ně bude lepší posunout...

»
19. 08. 2019 • Lukáš Urban0

GC 2019: Ukázka z gangsterské strategie Empire of Sin

Dvacátá léta minulého století, prohibice a Chicago. To už je solidní základ na pořádnou hru. A pokud je v jejím vydání zainteresovaný Paradox Interactive, je tak trochu jasné, že půjde o strategii. Že se hra podívá mezi hráče až na jaře, to víme. Nicméně díky gamescomu máme nové záběry z hraní. Lépe si tak představíte, jak probíhá budování zločineckého impéria, během kterého ovlivňujete jednu ulici za druhou. To se sebou přináší konkurenci...

»
12. 06. 2019 • tonyskate1

E3 2019: Mafiánská strategie Empire of Sin

Vydavatelství Paradox Interactive přihazuje do své sbírky originální mafiánskou strategii Empire of Sin, na které pracuje studio Romero Games. Ano, skutečně se jedná o studio vývojáře Johna Romera a jeho ženy. Romero se podílel na řadě kultovních her id Software, jako Wolfenstein 3D, Doom a Quake. Uvidíme tedy, jak se jeho strategický počin zasazený do Chicaga 20. let minulého století vydaří, až příští rok na jaře vyjde na Xbox One.

»