XBOX ESPORT – XBOX CHALLENGE W#16

Autor: DandyCZEPublikováno: 17.4.2020, 12:33

Publikováno: 17.4.2020, 12:33

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 136 článků

Další pohled na víkendové turnaje je tady s troškou opoždění, ale zároveň si dáme pozvánku i na nedělní turnaje. Xbox Challenge je tu pro vás!

NHL 20 Xbox Challenge #15
Po elitních týmech HUT jsme se vrátili opět ke klasickým týmům NHL. To umožňuje i zapojení hráčů, kteří se nevěnují pouze specifickému modu HUT. Zájem byl velký a to opět i za účasti elitních hráčů NHL. Díky nasazování je i zaručeno, že by se TOP hráči neměli potkávat v prvním kole. Do turnaje se zapojili i hráči, kteří brázdí přední příčky NHL 20 na celém světě.
Z vítězství se ovšem radovala Lady Brunette, které se konečně povedlo dotáhnout to do finále a tam i vyhrát. Soupeřem jí byl Zaky111, který tentokrát na Lady nestačil a musel se kavalírsky poroučet.
O jeden z nejhezčích zápasů se postarali XFikussczx s F4ltyX, které bylo možné sledovat i na streamu. Spousta pěkných akcí a i smolných branek, ale diváci se bavili.
Tyto skvělé výkony a i prezentace u vybraných streamerů dává turnajům a hlavně divákům příležitost se do bojů zapojit a fandit. Těšíme se na nedělní turnaj, kde se bude opět hrát za klasické NHL týmy.
Turnaj byl oceněn
300kč do Xbox Store + přímý postup do finálového turnaje
150kč do Xbox Store
Registrace http://xboxweb.cz/xbox-esport/

FIFA 20 Xbox Challenge #24
I FIFA 20 se po turnajích ve FUT vrátila ke klasickým klubům. Pro vítězství si došel Krko14, který zdolal pravidelného účastníka Skrizvi12 v poměru 4:1 a zajistil si místo na finálovém turnaji.
Tento týden zůstaneme v nneděli u klasických týmů, ale nebudeme hrát za kluby, ale reprezentace. Uvidíme, po jaké sáhnou hráči nejčastěji. Podle nás Francie nebo Anglie, co myslíte? Registrace jsou otevřeny, takže pokud se na to cítíte, tak jste zváni!
Registrace http://xboxweb.cz/xbox-esport/

PES 2020 Xbox Challenge #5
Po stránce účasti opět nejslabší PES přilákal do turnaje pravidelné hráče, kteří si v turnaji mohli zvolit buď reprezentaci Česka nebo Slovenska. Favorit Mighty Serjo si zvolil tým Slovenska a chvílemi to vypadalo, že úmyslně, aby mohl zostudit slovenský tým. Jeho výkony se nepotkali s formou a musel se poklonit i jinak slabým výkonům mé osoby (vnitřní radost!). Naopak Jarda Balogh si repre týmy vychutnával a stal se vítězem turnaje! Tuto neděli PES 2020 hlásí návrat k elitní soutěži MyClub bez omezení, takže se můžete těšit na pobíhání těch nejlepších fotbalistů světa Ronalda, Messiho a dalších.
Registrace http://xboxweb.cz/xbox-esport/

Velký dík patří komunitám na FB, discordu atd.. kde o našich turnajích informují. Pokud nějakou komunitu v podobném duchu máte, dejte nám vědět a staňte se partnerem našich turnajů.
Xbox eSports CZSK – Onlinegames.cz – https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk
NHL HUT CZ/SK rady, diskuze, postřehy – https://www.facebook.com/groups/hutczsk/
eFootball PES 2020 CZ/SK – https://www.facebook.com/groups/2242865479279982/

Přehled turnajů najdete zde:
http://xboxweb.cz/xbox-esport/

Partneři turnajů
Budeme moc rádi, pokud se řady našich partnerů rozšíří, věříme, že podobné aktivity jsou vedené ve velmi dobré atmosféře a kvalitě a stojí za to je posunovat dál.
Xbox CZSK / Comm4u s. r. o.

Stále připravujeme nové soutěže a s tím i zařazení nových her. Pokud máte komunitu, kolem které se podobné aktivity dají postavit, tak nám dejte vědět. Velmi rádi se pobavíme o možnostech a realizaci. Pro veškerou komunikace aktuálně používáme Discord https://discord.gg/QSkvng7