Exkluzivní demoverze: Echo Generation a Song of Iron

Publikováno: 8.12.2020, 11:34

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5538 článků

Už v létě jsme si v rámci letního festivalu ID@Xbox mohli předběžně vyzkoušet různé demoverze nezávislých her. Tvůrci totiž nemohli prezentovat své projekty na akcí jako PAX, E3 či třeba gamescom. Mohli jsme si tak zahrát připravované hry, aby vývojáři dostali zpětnou vazbu. Teď se situace opakuje, leč v menším měřítku, ale s neméně atraktivními tituly. V rámci The Game Awards jsou teď pouze na Xboxu ke stažení demoverze dvou her, které mají vyjít až v příští roce. Ovšem pozor, dema budou k dispozici pouze do 15. prosince!

Jako první se nabízí dobrodružná hra Echo Generation s tahovými souboji, která nás zavede na konec léta roku 1993. S vašimi kamarády se vydáte prozkoumat nebezpečné zdroje energie, jež skrývají ve vašem rodném městě po záhadné nehodě. Budete plnit různé úkoly, bojovat s monstry a získávat další dovednosti, abyste zachránili všechny, na kterých vám záleží. Trochu to připomíná Stranger Things a vizuální pojetí je navíc moc pěkné.

Druhou demoverzí je Song of Iron, což je akční adventura s ponurou a provokativní atmosférou. Ponoříte se tak do temného skandinávského světa plného záhad a nebezpečí. Při vaší pouti se vydáte daleko napříč zemí mýtů až k domovu bohů. DO cesty se vám postaví nejen monstra a lidé, ale i samotná příroda. I tento titul vypadá opravdu zajímavě a vyniká nejen zpracováním, ale i souboji a depresivní atmosférou.

Nezapomeňte, že demoverze Echo Generation a Song of Iron jsou ke stažení jen do 15. prosince!