Exkluzivní DLC pro The Bureau: XCOM Declassified

Autor: tonyskatePublikováno: 3.10.2013, 9:16

Publikováno: 3.10.2013, 9:16

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3776 článků

Studio 2K Marin oznámilo balíček Hangar 6 R&R pro The Bureau: XCOM Declassified, který vyjde exkluzivně na Xbox 360. Tento přídavek se bude odehrávat  6 měsíců před událostmi hry a těsně po mimozemské invazi. A namísto agenta Cartera budete hrát za jeho kámoše agenta DaSilvu, který dobrovolně podstoupil sérií psychických experimentů v oblasti známé jako Hangar 6. Spolu se svým týmem se postaví jinému agentovi, který byl nakažen patogenem Sleepwalker. Balíček vyjde exkluzivně na Xbox Live již 8. října a bude stát 5 dolarů.

05. 12. 2018 • tonyskate2

Duke Nukem Forever a další akce zpětné kompatibilní

Tým stojící za zpětnou kompatibilitou nás stabilně zásobuje klasikami z Xboxu 360 a teď došlo na další akční fláky. Asi největší peckou je kultovní střílečka Duke Nukem Forever. Nejde jen o legendárního hrdinu, ale především o to, že tahle hra byla ve vývoji dlouhých 15 let a podtitul Forever tak začal být dosti ironický. Každopádně se pak hry ujalo studio Gearbox, titul dokončilo, ale moc slavně to nedopadlo, ovšem jako zábava...

»
23. 09. 2013 • peter0760

RECENZE: The Bureau: XCOM Declassified

Studená válka se vyvíjí tak, jak je popsáno v učebnicích dějepisu. Jenže pak přijde rok 1962 a všechno se změní. Zemi napadnout mimozemšťané, kteří si jdou pro magický prvek zvaný Elyrium. Osud lidstva je na vlásku, proto musí Amerika vyhrabat ty nejlepší, aby jí pomohli přežít. Vítejte ve světě The Bureau.

»